Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 SEDINTA LA CLUB TEQUILA

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

SEDINTA LA CLUB TEQUILA Empty
MesajSubiect: SEDINTA LA CLUB TEQUILA   SEDINTA LA CLUB TEQUILA Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 6:50 am

In seara aceasta (vineri 09.07.2010) se va tine o sedinta la clubul Tequila cu toti membrii A.S. AZTEC TEQUILA DARTS ptr a hotari programul de vara si nu numai (vor fi mai multe teme pe ordinea de zii) si bineinteles ptr a incinge un miniconcurs daca ne permite timpul.
Va rog pe toti sa va faceti cate o ora timp ptr a participa la sedinta!!
Ne vom strange de la ora 19.30 iar sedinta va incepe la ora 20.00.
MULTUMESC
Sus In jos
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

SEDINTA LA CLUB TEQUILA Empty
MesajSubiect: Re: SEDINTA LA CLUB TEQUILA   SEDINTA LA CLUB TEQUILA Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 7:21 pm

si maine (luni) o sa fie a 2a, dar in blackbox, as zice, cam la 19:00
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

SEDINTA LA CLUB TEQUILA Empty
MesajSubiect: Re: SEDINTA LA CLUB TEQUILA   SEDINTA LA CLUB TEQUILA Icon_minitimeLun Aug 16, 2010 8:23 am

La 19.00 este ok si va rog daca va uitati pe forum sa mai anuntati si pe altii care poate nu au citit anuntul.
Vom discuta printre altele si problema campionatului de DARTS PE ECHIPE ZONA DE VEST care va incepe din toamna. Poate reusim telefonic sa-i tinem la curent si pe cei de la Oradea si Arad ptr ca si ei vor fi implicati in acest campionat.
Pe langa asta mai avem de discutat despre cateva locatii noi in care vor fi instalate plute si bineinteles sa repartizam etapele turneelor de casa in asa fel incat sa jucam cel putin o data in fiecare locatie.
etc,etc
Va asteptam in numar cat mai mare ptr a putea lua niste hotariri importante ptr anul competitional ce urmeaza!!
Sus In jos
Geanta

Geanta


Mesaje : 40
Data de inscriere : 21/04/2010
Localizare : Timisoara

SEDINTA LA CLUB TEQUILA Empty
MesajSubiect: Re: SEDINTA LA CLUB TEQUILA   SEDINTA LA CLUB TEQUILA Icon_minitimeLun Aug 16, 2010 10:58 am

A-si avea si eu o rugaminte ... daca tot tinem sedinte si este important ca sa participe cat mai multi membri, daca se poate sa anuntam de mai din timp - fiind de pe o zi pe alta nu stiu daca toti membri isi pot stabili programul intr-un timp atat de scurt. Nu cred ca sunt singurul in situatia asta ...
Sus In jos
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

SEDINTA LA CLUB TEQUILA Empty
MesajSubiect: Re: SEDINTA LA CLUB TEQUILA   SEDINTA LA CLUB TEQUILA Icon_minitimeMar Aug 17, 2010 12:38 pm

dupa masterul de luni, de la league 1, marti, 24.08, se va tine o sedinta in care o sa se stabileasca noua forma a concursurilor/ligilor de casa ale clubului nostru cat si echipele si tot ce tine de campionaul pe echipe din zona de vest
Sus In jos
Continut sponsorizat





SEDINTA LA CLUB TEQUILA Empty
MesajSubiect: Re: SEDINTA LA CLUB TEQUILA   SEDINTA LA CLUB TEQUILA Icon_minitime

Sus In jos
 
SEDINTA LA CLUB TEQUILA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Legitimare Tequila Darts Club
» REGIONAL NR 3 BANAT-CRISANA
» Reduceri de pret la Tequila
» [color=red]Regionala 5 Tequila Club Timisoara10.04.2010[/color]
» UN NOU CONCURS TEQUILA LEAGUE AVANSATI si TEQUILA BEGINNERS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: ARHIVA-
Mergi direct la: