Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 FINAL DE PREMIER LEAGUE

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

FINAL DE PREMIER LEAGUE Empty
MesajSubiect: FINAL DE PREMIER LEAGUE   FINAL DE PREMIER LEAGUE Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:46 pm

Uita ca am ajuns si la final de campionat si ma opresc aici cu transmisiile LIVE Smile)
In prima semi-finala pot spune ca a fost un joc frumos si tensionat pana la sfarsit.Au fost si rasturnari de scor frumoase.
a fost 3-0 pt Wade apoi 4-3 pt Whitlock >frumos joc
Taylor nu prea a avut bataie de cap .O spune si scorul.Frumos, relax Smile)



James Wade & Simon Whitlock 8-6



Phil Taylor v Mervyn King 8- 1



Finala mica

Simon Whitlock v Mervyn King

7 - 8


SI FINALA


Phil Taylor & James Wade


10 - 7





SUPERRRRRRRRR DOUA 9 darts finish in leg-ul 2 si legul 15 facut de Taylor .MAGNIFIC SI UNUL RATAT LA MUSTATA IN LEG 16 .O NEBUNIE APROAPE DOUA 9 darts finish CONSECUTIVE.CE ATMOSFERA ....BESTIALA
Cu o medie de 112 - 118 aproape in fiecare leg Taylor a facut senzatie.O finala foarte disputata si foarte echilibrata.
cheers cheers cheers cheers CE FRUMOS ESTE DARTS-ul cheers cheers cheers
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

FINAL DE PREMIER LEAGUE Empty
MesajSubiect: Re: FINAL DE PREMIER LEAGUE   FINAL DE PREMIER LEAGUE Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:47 pm

10-8 pt Taylor .....SCUZE
Sus In jos
Alex




Mesaje : 17
Data de inscriere : 16/03/2010

FINAL DE PREMIER LEAGUE Empty
MesajSubiect: Re: FINAL DE PREMIER LEAGUE   FINAL DE PREMIER LEAGUE Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:51 pm

10 -8 nu 10-7 Smile
Sus In jos
Alex




Mesaje : 17
Data de inscriere : 16/03/2010

FINAL DE PREMIER LEAGUE Empty
MesajSubiect: Re: FINAL DE PREMIER LEAGUE   FINAL DE PREMIER LEAGUE Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 9:53 pm

Alex a scris:
10 -8 nu 10-7 Smile

heh Smile adevaru e ca la legul acela si eu am crezut ca e gata si e 10-7 deci greseala nu e prea mare dar capacitatea lui Wade de a reveni FENOMENAL pe langa incredibilele leguri ale lui Phil (de mentionat ca pe langa 2 9dartere a avut si un 10darter)... Wade a reusit un 136 si un 121 la bull .. si asta ce imi amintesc, dar cred ca avut peste 2 inkideri de 100+
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

FINAL DE PREMIER LEAGUE Empty
MesajSubiect: Re: FINAL DE PREMIER LEAGUE   FINAL DE PREMIER LEAGUE Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 10:36 pm

Si mai spectaculos a fost ce a declarat la sfirsit! De maine iarasi in fata boardului si la sala de fitness! Va dati seama cum iubeste acest om darts-ul, de aceea si este asa de bun! Daca iubesti cu atata pasiune un lucru nu ai cum sa nu devii cel mai bun, si daca dupa toate ce le-ai realizat mai poti sa te motivezi atat de bine atunci chiar esti senzational! Un campion adevarat
PHIL THE POWER TAYLOR.
Dupa aceasta finala as putea sa ma antrenez pina dimineata, numai ca ai mei dorm si daca ii trezesc risc sa fiu impuscat!!!
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA SI NOAPTE BUNA!!!!!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 07/12/2009
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

FINAL DE PREMIER LEAGUE Empty
MesajSubiect: Re: FINAL DE PREMIER LEAGUE   FINAL DE PREMIER LEAGUE Icon_minitimeMar Mai 25, 2010 10:58 am

Asta nu ne poate face decat sa ne ambitioneze si mai tare si sa ne antrenam si mai mult superb meci superba finala extraordinar jucator .
Sus In jos
http://forum.goo-dart.com
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

FINAL DE PREMIER LEAGUE Empty
MesajSubiect: Re: FINAL DE PREMIER LEAGUE   FINAL DE PREMIER LEAGUE Icon_minitimeMar Mai 25, 2010 4:06 pm

dani, pe tine vad ca te ambitioneaza destul de tare ............ma refer la inchiderea de 170 reusita la Oradea.Vad ca nu zici nimic
Smile)
MODESTULE
Sus In jos
Continut sponsorizat





FINAL DE PREMIER LEAGUE Empty
MesajSubiect: Re: FINAL DE PREMIER LEAGUE   FINAL DE PREMIER LEAGUE Icon_minitime

Sus In jos
 
FINAL DE PREMIER LEAGUE
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Premier League Darts
» Premier League Darts 13-05-2010
» Rezultate Premier League Darts
» REZULTATE Premier League Darts 06-05-2010
» REZULTATE Premier League Darts 29-04-2010

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: ARHIVA-
Mergi direct la: