Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 I <3 TG MS !

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Popa Vlad




Mesaje : 7
Data de inscriere : 29/03/2010

I <3 TG MS ! Empty
MesajSubiect: I <3 TG MS !   I <3 TG MS ! Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 8:57 am

Salutari tuturor ,

Nu ai cum sa nu iubesti Tg Ms ...

Nu ai cum sa nu iubesti familia asta minunata a darts-ului !

Felicitari Loci ! Ti-ai dorit enorm aceasta victorie . O meriti ! Jos Palaria...

Felicitari Kuvi ... Ne-ai surprins pe toti ! Ai jucat formidabil ...

Felicitari tuturor , cred ca a fost cel mai imprevizibil concurs de pana acum ! Si asta ne da incredere ca la Master vom avea o concurenta si un spectacol pe cinste !

Felicitari fetelor ... frumoasa competitie !

Ne asteapta 3 zile pline de darts la Bran . . . Am sters astazi de praf Cupa Master 2009 si va spun ca sentimentul e teribil . Merita toti banii !
Asa ca trageti tare pt ca promit sa fac tot ce imi sta in putinta sa o apar ! !

Ma bucur ca a revenit atmosfera de prietenie si buna dispozitie la un concurs FDR ! Si cred cu tarie ca asa conteaza cel mai mult !

Va pupa "Blank" Popa !!! (cam asa ma chemat concursul asta)

Vladut
Sus In jos
Popa Vlad




Mesaje : 7
Data de inscriere : 29/03/2010

I <3 TG MS ! Empty
MesajSubiect: si inca ceva....   I <3 TG MS ! Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 9:06 am

Era sa uit !

Felicitari Felicirai Felicitari lui Cristi Ungureanu !

El m-a invatat ca autoironia este cel mai bun umor asa ca ....desi am jucat incredibil media pe sageata fiind mult peste 10,74 adica vre-o 15-16 m-au tradat dublele la vre-o maxim.... si aici "maxim am spus " ... 5 cm ! ceea ce in darts char nu conteza f mult !
Dar ce sa faci daca " imi place saorma" !!!

Va pupa

Vladut
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

I <3 TG MS ! Empty
MesajSubiect: Re: I <3 TG MS !   I <3 TG MS ! Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 2:27 pm

Salut Vlad si salutare tuturor.Super atmosfera....ce naiba sa mai zic eu .Chiar eu care nu ma mai saturam de voie buna.Ma simt extraordinar cu voi.Sunt cele mai frumoase intalniri de "familie" .Toti sunteti minunati si super de gasca.
Multumesc Laci pentru organizarea deosebita si felicitari .Incerc sa-mi dau seama cam ce este in sufletul tau acum .BRAVO BRAVO BRAVO

La mai multe intalniri pentru ca ..........."noi nu furam TIBI drag...."


afro lol! afro lol! afro lol! afro lol! afro lol! afro lol! afro lol! afro lol! afro lol!
Sus In jos
ultras




Mesaje : 5
Data de inscriere : 25/03/2010
Varsta : 39
Localizare : Peluza SUD

I <3 TG MS ! Empty
MesajSubiect: Re: I <3 TG MS !   I <3 TG MS ! Icon_minitimeMier Iun 09, 2010 10:20 am

"Felicitari tuturor , cred ca a fost cel mai imprevizibil concurs de pana acum ! Si asta ne da incredere ca la Master vom avea o concurenta si un spectacol pe cinste ! "

Prin prezenta mea la acest master concurenta acerba este clar asigurata :d iar in ceea ce priveste spectacolul nu-mi voi dezamagi nici de data aceasta fanii Smile)Smile)

Vlad vezi ca am pregatit torta!
Sus In jos
http://www.dartsromania.forum.st
Continut sponsorizat





I <3 TG MS ! Empty
MesajSubiect: Re: I <3 TG MS !   I <3 TG MS ! Icon_minitime

Sus In jos
 
I <3 TG MS !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: ARHIVA-
Mergi direct la: