Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 mare concurs mare

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
za-snacks




Mesaje : 11
Data de inscriere : 22/05/2010

mare concurs mare Empty
MesajSubiect: mare concurs mare   mare concurs mare Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 6:27 pm

va pupa mircea palmares,ce poti sa zici de cel mai frumos concurs de pina acum,bravo federatiei pt tot,cea mai buna organizare si cea mai tare petrecere care ne-a pus in cap pe toti,puteti sa il intebati si pe kuvi.felicit echipa nationala pt cea mai buna prestatie,bravo baieti.paulica unde umbli?a venit sefu tau pina la bran sa ne racoreasca cu vre-o 7 saci de gheata si tu nu ai fost,pacat mare rau.cel mai greu concurs de pina acum,daca vroiai sa ajungi departe trebuia sa bei apa plata in cantitate f mare.eu am ajuns la niste mese pline cu detoate,nu am vrut sa imi stric palmaresu.vreau sa il felicit pe marius horoba pentru ca a venit din pdc,fatia fc-tim - cfr ca a facut o figura frumoasa,bravo tie si sper sa nu t-e dea afara din fratie ca se rupe inelul.in rest a fost distractie maxima, meciuri tensionate si spre sfirsit la unele meciuri lacrimi multe rau"sorin si george"pacat dar asta este sportul.imi pare f rau de fratele meu ca nu a putut sa ajunga la master dar cred ca a facut o alegere buna,oricum eu iubesc pina la moarte oameni cu care am alecat prima data.acum am vazut si eu ca toti jucatorii de la master sint prieteni ffff frumos si la mai mare.pentu moment ma opresc acum ca scriu de 2 ore
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

mare concurs mare Empty
MesajSubiect: Re: mare concurs mare   mare concurs mare Icon_minitimeMier Iun 16, 2010 7:40 pm

Bravo Mirciulica ..........asteptam cu nerabdare un semn de la tine fratica
Ma bucur ca te-ai simtit si ca v-ati simtit bine cu totii.Imi pare nespus de rau ca nu am fost acolo cu voi dar ..........asta este acum.Promit sa va delectez data viitoare cu dansurile mele si sa ne simtim bine asa cum o facem ori de cate ori ne intalnim.
Iti multumesc ca te-ai gandit la mine si le multumesc tuturor care au avut grija sa-mi transmita un gand bun si care mi-au simtit in oarecare masura lipsa si ma bucur ca au inceput lucrurile sa se lege si ca mai avem putin si vom fi acolo .............unde trebuie sa fim..........CA FEDERATIE

Numai bine tuturor si hai sa mai povestim si sa ne mai amuzam......
Eu promit ca am sa va scriu cate-o gluma ori de cate ori intru pe forum..........asta pt ca asa sunt eu .......mai glumet si pentru mine viata este frumoasa daca stii sa razi

Salutare


Un copil găseşte un om în şanţ, beat mort.
- Da', nene, de ce n-ai băut atîta cît să-ţi cadă bine?
- Pentru că n-am avut bani destui.
Sus In jos
 
mare concurs mare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» attentie mare
» MARE CONCURS DE CRACIUN IN TG MURES!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: ARHIVA-
Mergi direct la: