Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Dreptul la replica....

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

Dreptul la replica.... Empty
MesajSubiect: Re: Dreptul la replica....   Dreptul la replica.... Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 6:49 pm

Hai Cipri ca asteptam toti cu nerabdare cuvintele magice.Aaaaaaaaaaaa....astepti dezlegare de la Zeus???
Hai taticu ca ne grabim lol! lol! lol!

Asa ca JIME ca la judo lol! lol! lol!
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

Dreptul la replica.... Empty
MesajSubiect: Re: Dreptul la replica....   Dreptul la replica.... Icon_minitimeMier Iun 23, 2010 8:38 pm

Meciul tau cu Tibi...este cuvantul tau impotriva cuvantului lui pana la urma..dar cum iti explici ca nimeni nu-si aduce aminte de acest meci si le-ai spus la toti ca Tibi te-a dat afara de pe site din cauza asta...dupa aproape 8 luni dupa acest "meci"din imaginatia ta...chiar nu-ti este rusine sa minti?
Toate meciurile sunt trecute pe site la el,chiar daca ar fii cum zici tu...ceilalti care au fost,locul 3,4,...i-ar fi zis la Tibi:ce faci de nu ne treci pe site cu rezultatele?
Da...stiu,nu-mi spune ca si pe aia i-a facut sa taca sa nu se faca de ras ca l-ai batut tu...)
DOAMNE,ce texte poti sa ai...si cand ai dat cu mana de masa te-ai trezit..???
As vrea sa intre cineva dintre acei 20 concurenti sau cati au fost atunci la concurs si sa confirme si toate scuzele le ai de la mine!! !


Acest text a fost scris de tine Cipri si vreau sa lamuresc lucrurile..
Anul trecut in vara s-a organizat acel concurs de casa in care cine putea sa participe?/...tot acei jucatori care au participat de obicei...Imi,Jock,Adi,poate Dan si multi altii...chiar nimeni nu vrea sa-si aduca aminte ?...nu cred?...Chiar crezi ca as putea inventa o asemenea aberatie ,adica sa mint in asa hal incat sa inventez eu acel concurs?...nu conteaza rezultatul deloc...important pt. mine a fost intodeuna sa joc ,mai ales cu Tibi ,fiind un jucator foarte bun.....
Altii au postat acel zvon ,ca cica de aceea am fost dat afara ,pt. ca l-am batut pe Tibi...nu este adevarat,le-am spus unora ca motivul meu a fost altul,nicidecum acel motiv si eu nu am spus asta niciodata pe acest forum...
Vreau sa se stie clar ,chiar crezi ca sunt nebun sa inventez un concurs?..niciodata....



Sus In jos
 
Dreptul la replica....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: ARHIVA-
Mergi direct la: