Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 protest...

In jos 
+2
clobeer
dansinmihai
6 participanți
AutorMesaj
dansinmihai




Mesaje : 12
Data de inscriere : 08/12/2009

protest... Empty
MesajSubiect: protest...   protest... Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 11:13 am

dragilor i-mi ese jena de limbajul care a ajuns sa se foloseasca pe acest forum !

draga paul ai fost foarte revoltat cand ai fost sters de pe forumul lui tibi si acum ceri restrictii pentru altii pe acest forum ?

la costi i sa sters mesajul de pe forum pentru mult mai putin. iar acum va dati in branci cu limbaj de mahala ? este pacat ca unii atat inteleg.

vorba unui bun prieten,care sper sa nu se lase de darts"fug de niste lucruri pentru ca mai apoi sa dau si aici de ele " este pacat ca sa ajuns aici cu toate aceste manifestari!

daca mai continuati in ritmul acesta voi sterge pagina acestui forum de pe compu.meu,cu toate ca am fost printre primii 5 inregistrati pe acest forum si am prieteni aici dar daca asta considerati voi ca inseamna un forum despre darts atunci multumesc nu am nevoie.

pa si ne vedem dumnica la arad !
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

protest... Empty
MesajSubiect: Re: protest...   protest... Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 12:40 pm

Ai dreptate Dane si vreau sa fiu primul care isi cere scuze ptr limbajul folosit dar cateodata carcotasii astia care nici nu stii cine sunt te enerveaza rau de tot. Ar fi foarte frumos sa nu se mai inscrie nimeni pe un forum oricare ar fi fara sa-si dea adevarata identitate. Sunt convins ca nu s-ar mai ajunge la astfel de exprimari!
Mai odata imi cer scuze ptr limbajul folosit, si-ti multumesc Dane ca ne-ai atras atentia asupra lucrului asta!
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!!
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

protest... Empty
MesajSubiect: Re: protest...   protest... Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 12:50 pm

Dane ai mare dreptate si si eu sunt de acord sa nu se mai ajunga la asa un limbaj ,eu unul imi cer scuze daca am jignit pe cineva dar nici nu putem sta nepasatori la unele jigniri din partea unora care nu-si dau identitatea si numai pot ei de cea ce mai scriem si noi pe aici ,cate o poezie ,proza ,etc...mai radem si noi ,mai facem cate o caterinca cum zice bucuresteanul si fara suparare si cei care nu tin la gluma sa nu-si dea ei cu parerea....
Ma bucur ca vi in Arad si te asteptam ...


Sorin...
Sus In jos
euakaeu




Mesaje : 7
Data de inscriere : 28/06/2010

protest... Empty
MesajSubiect: Re: protest...   protest... Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 2:26 pm

Nu putem sta nepasatori la unele jigniri din partea unora care nu-si dau identitatea, spunea Sorin. Tin sa subliniez din nou ca eu nu am jignit pe nimeni !!!
Iti multumesc Dane pentru tot, desi nu cred ca Claudiu nu isi da seama ca jigneste pe cineva decat daca i se atrage atentia (tinand cont si de "subtilitatea " jignirilor in discutie).
Sus In jos
Bill`s Eye

Bill`s Eye


Mesaje : 23
Data de inscriere : 08/02/2010

protest... Empty
MesajSubiect: Re: protest...   protest... Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:46 pm

Si eu sunt de acord cu Dan... Copii oricat de tare ne-am certa sau polemiza, hai sa nu ne mai vorbim urat... Sa fii civilizat e cool. Hai la Darts.
Sus In jos
Bill`s Eye

Bill`s Eye


Mesaje : 23
Data de inscriere : 08/02/2010

protest... Empty
MesajSubiect: Re: protest...   protest... Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:52 pm

A, si inca ceva, pentru prietenul akaeu. Dupa scris si asezarea cuvintelor in propozitii, chiar pari baiat inteligent. Asa ca stii foarte bine ca a scrie tendentios cu trimiteri voalate, tot jigniri sunt. Asta pot pune pariu ca o stii... Asa ca nu te mira cand cineva iti raspunde asa cum poate.
Sus In jos
Skillo




Mesaje : 98
Data de inscriere : 03/03/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

protest... Empty
MesajSubiect: Re: protest...   protest... Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:56 pm

Caracterele oamenilor intotdeauna vor fi diferite si nu poti cere cuiva sa fie ce nu poate.

Paulica daca ai o adresa de mail sau un nr de tel sau orice altceva de la un user ii maresti acestuia IQ-ul?
Atata il duce capul atata face...daca nu are puterea sa isi asume ceea ce gandeste e problema lui.Asa fac si manelistii pe net se dau mari cuceritori plini de bani si harfe dar in realitate abia au bani sa isi plateasca factura de la Internet .

Legat de ce am scris pe forum eu nu retrag nimik.Daca am ceva de zis intotdeuna voi spune fara rezerve indiferent daca ii convine cuiva sau nu.

Poate ca s-a mers un pic cam departe doar dintr-un singur punct de vedere si anume faptul ca ne dorim sa fim profesionisti si cadem destul de usor in capcana intinsa de acesti "useri de minut" manati de o invidie evidenta pentru ceea ce incercam sa creem de atata timp si anume FDR.

Dane sunt de acord hai sa folosim limbaj adecvat si profesionist insa stii foarte bine ca asta nu va face mare din marea majoritate inscrisa aici sa isi schimbe religia.
Eu unul sunt ortodox si nu ma pot inchina la alt zeu

In rest sa auzim de bine si bafta la toti la Arad
Sincer regret ca nu pot sa ajung insa am foarte multe pe cap in perioada asta

Paul vezi ca esti cel desemnat sa ne tii la curent pe cei ce nu am fost acolo cu niste poze de calitate lol!
Sus In jos
Bill`s Eye

Bill`s Eye


Mesaje : 23
Data de inscriere : 08/02/2010

protest... Empty
MesajSubiect: Re: protest...   protest... Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 8:03 pm

Bine zis fratele Skillo.
Sus In jos
euakaeu




Mesaje : 7
Data de inscriere : 28/06/2010

protest... Empty
MesajSubiect: Re: protest...   protest... Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 10:42 pm

Din cele spuse pe acest site eu am inteles ca oricine poate sa-si exprime parerea, ca doar de aici si ideea de forum. Spuneti-mi va rog ce va roade asa de tare faptul ca nu v-am dat un nume, ca sa poata Paul sa mi se adreseze personalizat cand se ofera sa faca o rubrica de integrame, cum a procedat cu Cipri, sau ca sa poata Claudiu sa se defecheze linistit pe mine pentru ca imi stie numele? Oricum, daca pe forumul asta se pot adresa doar persoanele respective, anuntati-ma si pe mine!
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

protest... Empty
MesajSubiect: Re: protest...   protest... Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 6:51 am

Ai dreptate este un forum pe care oricine poate sa-si exprime parerea dar spune-mi te rog cum ai defini un om care critica si contesta ce fac altii dar din lasitate se ascunde dupa o identitate falsa?
Eu am gresit nu trebuia sa ma las dus de val si sa te jignesc imi cer scuze!
SA-TI MEARGA DREPT LA TINTA!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





protest... Empty
MesajSubiect: Re: protest...   protest... Icon_minitime

Sus In jos
 
protest...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: ARHIVA-
Mergi direct la: