Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 World Matchplay

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Narcis Big Daddy

Narcis Big Daddy


Mesaje : 4
Data de inscriere : 05/06/2010
Varsta : 52
Localizare : Piatra Neamt

World Matchplay Empty
MesajSubiect: World Matchplay   World Matchplay Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 3:52 pm

Dragilor incepe acusica(17-18-19 si 20) World Matchplay ....turneul cel mai tare de darts.... cheers cheers cheers Nu uitati....e difuzat pe bet365.com .Salutare la toti!!!!!! Abia astept sa ne vedem la Bucuresti in august....sa halesc un,,Zasnack,, ,sa dau o ,,Bila,, de-a dura sau sa rup coada ,,Pisicii,,........ lol! lol! lol! Ha ha ha....glumeam !!! Pa .
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

World Matchplay Empty
MesajSubiect: Re: World Matchplay   World Matchplay Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 8:37 pm

Multumim Narcis chiar ieri am vazut si eu pe un site ca incepe World Match Play. Abia astept cred ca va fii tare mai ales ca sunt multi jucatori in mare forma. Sa nu mai vorbim de extraterestrul Phil.
Cat despre luna august cred ca venim si noi de la Tequila Club Timisoara cu o echipa.
Pana atunci sa va mearga drept la tinta!!!
ps Ma bucur ca esti la noi pe forum si te asteptam cu cat mai multe subiecte si comentarii.
Sus In jos
Narcis Big Daddy

Narcis Big Daddy


Mesaje : 4
Data de inscriere : 05/06/2010
Varsta : 52
Localizare : Piatra Neamt

World Matchplay Empty
MesajSubiect: Re: World Matchplay   World Matchplay Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 6:48 am

Sint de mai mult timp pe forumul vostru si am urmarit cu mult interes si amuzament polemicile voastre din Banat....lumea chiar pune mult suflet in sportul asta(de acum putem sa ii spunem sport Very Happy )....dar nu am vrut sa intru in polemici pentru ca nu cunosc toate faptele si datele problemelor voastre.....concluzia ce am tras-o eu din ce am citit e ca TRUFIA...LACOMIA....INVIDIA....si-au facut loc si in sportul acesta(doar sintem ROMANI ) ,dar sper ca timpul sa rezolve toate problemele si toti sa traga in aceeasi directie Smile Smile Smile .
Sus In jos
Continut sponsorizat





World Matchplay Empty
MesajSubiect: Re: World Matchplay   World Matchplay Icon_minitime

Sus In jos
 
World Matchplay
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» extraordinar....la WORLD MATCHPLAY DART....
» LADBROKES.COM WORLD DARTS CHAMPIONSHIP!!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: ARHIVA-
Mergi direct la: