Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 PROGRAM DE CONCURSURI "VARA LA CLUB TEQIULA"

In jos 
AutorMesaj
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

PROGRAM DE CONCURSURI "VARA LA CLUB TEQIULA" Empty
MesajSubiect: PROGRAM DE CONCURSURI "VARA LA CLUB TEQIULA"   PROGRAM DE CONCURSURI "VARA LA CLUB TEQIULA" Icon_minitimeDum Iul 11, 2010 1:14 pm

In urma discutiilor avute vineri 09.07.2010 la prima noastra sedinta ne-am hotarit sa facem doua concursuri de casa pe o durata de 4 saptamini din care 2 prezente obligatorii. Aceste doua concursuri se vor termina cu un master asa cum ne-am obisnuit deja.
Primul este TEQUILA DARTS LEAGUE PLUS la care am invitat primii jucatori ca valoare, acestia fiind:
Dan Bude, Adi Mihut, Sorin Sodolescu, Ciprian Iordanescu, Dani Radoi, Andi Matei, Adi Paleu, Claudiu Kuvi si ne-am bucura s-a ni se mai alature si alti jucatori de la cluburi din Timisoara.
Concursul va incepe MARTI 13.07.2010 si se va tine in fiecare marti timp de 4 saptamini si se va termina cu un master care se va tine dupa terminarea celor 4 concursuri. Termenul il vom fixa de comun acord cu toti participantii. Ora de incepere este 19.30
Sistemul de joc va fi stabilit marti 13.07.2010.
Al doilea concurs este TEQUILA DARTS LEAGUE si este rezervat tuturor jucatorilor de darts si va incepe MIERCURI 14.07.2010. Va fi un event format din 4 concursuri saptaminale care se va termina cu un master. Ora de incepere va fi 19.30.
Sistemul de joc va fi stabilit miercuri 14.07.2010.
Am hotarit sa jucam in acest sistem ptr ca de fapt nu mai avem incepatori ,toti cei care acum 3 luni jucau in liga de incepatori au crescut foarte mult ca valoare si diferentele sunt prea mici ca sa formam doua ligi.
Vom incepe un turneu de incepatori din septembrie la care nici unul din jucatorii actuali nu va mai putea participa. In paralel cu acel turneu vom avea si unul de juniori care cu ajutorul lui Trox il vom demara, dupa ce copiii vor fi fost la antrenamente pe timpul verii.
Toate detaliile legate de aceste doua turnee le vom discuta marti respectiv miercuri saptamina viitoare sau pe forum daca sunt intrebari.
Taxa de inscriere o vom stabili tot la inceputul turneelor de comun acord cu toti participantii!
PANA ATUNCI SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!!!
Sus In jos
 
PROGRAM DE CONCURSURI "VARA LA CLUB TEQIULA"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PROGRAM CONCURSURI TEQUILA
» PROGRAM MASTERS 2010
» REGIONALA NR 4 TOT LA CLUB "blackboX"
» SEDINTA LA CLUB TEQUILA
» NOUL CLUB DE DARTS DIN ORADEA!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: ARHIVA-
Mergi direct la: