Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 OPEN ROMANIA

In jos 
AutorMesaj
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

OPEN ROMANIA Empty
MesajSubiect: OPEN ROMANIA   OPEN ROMANIA Icon_minitimeSam Oct 08, 2011 10:03 am

Astazi se desfasoara cea de a doua editie a Open-ului Romaniei unde vedeta este Dean Winstanley, dar Bezzeg Nandor, detinatrorul titlului e marea absenta.
La start am fost in jur de 170-180, din multe tari. Din Ungaria au venit vestitul Pista Baci si Postasul din Totkomlos.
Atmosfera e una frumoasa si demna de un open international. Pacat ca puteam fi mai multi din Timisoara, singurul reprezentant nu a reusit sa reprezinte orasul cum trebuia, desi am fost partial cum zicea Laura, am prins blank, dar in turul doi nu a fost un ghips, ci Cristi Ungureanu care m-a scos cu un veritabil 4-0, desi mi-a servit pe tava un leg, eu am dat cui piciorul.
Important e sa va uitati la finala si cred ca si semi finalele pe Sport.ro de la ora 19:00 sa facem rating si sa aratam tarii ca ne place darts-ul si sa ii incurajam sa ne transmita cat mai multe meciuri live.
Pana acuma au fost multe meciuri tari si aspteptam si mai multe surprize si merciuri tari.
Va tin la curent de la fata locului.
Sus In jos
 
OPEN ROMANIA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» INSCRIERE LA OPEN ROMANIA
» PLECARE LA OPEN ROMANIA
» Prea tare - open romania
» PRELUNGIREA PERIOADEI DE INSCRIERE PENTRU OPEN ROMANIA 2011
» PRIMUL OPEN ROMANIA - OCTOMBRIE 2010 - PREMII DE PESTE 7500 EURO

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: Prima categorie :: TIMISOARA DARTS CORNER-
Mergi direct la: