Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Transilvania Darts Cup

In jos 
AutorMesaj
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Transilvania Darts Cup Empty
MesajSubiect: Transilvania Darts Cup   Transilvania Darts Cup Icon_minitimeDum Noi 27, 2011 4:48 am

Zilele astea a avut loc prima editie a Transilvania Darts Cup de la Cluj Napoca. Locatia a fost foarta frumoasa si atmosfera una demna de un concurs mare. Atmosfera a fost intretinuta si de pauzele alaturi de marele Eric Bristow.
Au fost multe meciuri bune si la limita. Au fost 105 concurenti si 37 de echipe.
Baietii nostrii si singura fata s-au descurcat destul de bine. Laura a fost la o sarma de finala si de urcarea pe scena, dar o felicit pentru acest rezultat excelent, si sa nu uitam, a baut-o si pe campioana nationala Oana Tapu.
La dublu am avut pe locul V pe Adi GP Crestin si Andrei Vecliuc, si restul echipelor au facut o figura frumusica, au mai ajuns ceva mai sus si Tiberiu Jock Nemeth alaturi de Tiberiu Moiescu.
La simplu am avut multi jucatori in fazele superioare, si
E bine ca am avut destul de multi pariticipanti din Timisoara si am avut si rezultate bune.
Felicitari organizatorilor care au facut o treaba minunata prin organizare, alegerea locatiei, adunarea de sponsori, transmisia in direct si a licitatiilor caritabile.
Cel mai sus a ajuns Tibi, care in semi finala a dat de un tanar din Ungaria de 21 de ani la care nu a avea ce sa ii faca, a avut 28,15 pe sageata, desi inainte de ultima inchidere a avut vreo 30. A fost un spectacol de vreo 10 minute.
Pe locurile 9 am avut pe Jock, Adi GP.
Sus In jos
 
Transilvania Darts Cup
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Harrows Transilvania Darts Cup
» TURNEUL DE DARTS TRANSILVANIA MASTERS – EDITIA DE PRIMAVARA
» Darts Club Oradea va invita pe toti pasionatii de darts sa luati parte la primul Campionat de Darts organizat in Oradea
» Vand sageti GARY ANDERSON DARTS RINGED - G-Force Darts
» Transilvania Masters - Clasament Timisoara

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: Prima categorie :: TIMISOARA DARTS CORNER-
Mergi direct la: