Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 TEQUILA BEGINNERS EDITIA II ETAPA 1

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

TEQUILA BEGINNERS EDITIA II ETAPA 1 Empty
MesajSubiect: TEQUILA BEGINNERS EDITIA II ETAPA 1   TEQUILA BEGINNERS EDITIA II ETAPA 1 Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 7:23 am

A inceput si concursul de Beginners si aseara am avut prima etapa care s-a incheiat cu victoria lui Flo in fata lui Alex Maxim. Din cauza orei tarzii a trebuit sa reducem nr legurilor de la "primul la 5" la "primul la 3" dar competitia a fost la fel de acerba. Am remarcat forma buna al lui Alex si al lui Fuchsi, dar si hotararea tuturor celorlalti participanti. Surpriza serii a fost Nelu Sabau care desi la primul concurs de darts din viata s-a clasat pe locul 4.
Felicitari lui Flo ptr prima victorie la un concurs organizat.
De asemenea vreau sa laud curajul lui Andreea care in premiera a participat la un concurs de 501 double out si nu a facut-o deloc rau.
S-a jucat dubla piramida primul la 5 leguri cu exceptia ultimelor 4 meciuri la care din cauza orei inaintate am redus la primul la 3 leguri.
Confirmand forma buna in care se afla Alex a reusit si u 180', primul din viata. BRAVO ALEX TINE-O TOT ASA!!!!
Va reamintesc ca prezenta obligatorie ptr accederea in "Master" este de 3, asa ca toti cei care vor sa vina de saptamina viitoare mai pot indeplini aceasta conditie.
Ne bucuram foarte tare ca la fiecare noua editie a concursurilor noastre de casa vedem jucatori noi si asta demonstreaza ca tot mai multa lume se indragosteste de acest sport.
PANA MIERCURI SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!
PS Clasamentul ca de obicei il va posta Dani la rubrica clasamente!!
Sus In jos
costi

costi


Mesaje : 79
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 47
Localizare : Timisoara,Club Tequila

TEQUILA BEGINNERS EDITIA II ETAPA 1 Empty
MesajSubiect: Re: TEQUILA BEGINNERS EDITIA II ETAPA 1   TEQUILA BEGINNERS EDITIA II ETAPA 1 Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 11:07 am

Felicitari Flo si la mai multe astfel de clasari pe viitor cheers
Sus In jos
 
TEQUILA BEGINNERS EDITIA II ETAPA 1
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» TEQUILA LEAGUE EDITIA II ETAPA 1
» UN NOU CONCURS TEQUILA LEAGUE AVANSATI si TEQUILA BEGINNERS
» CLASAMENT TEQUILA BEGINNERS R8
» Master TEQUILA BEGINNERS
» Master Tequila Beginners

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: ARHIVA-
Mergi direct la: