Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 va luat za snaks

In jos 
+4
Skillo
paul-ice
clobeer
za-snacks
8 participanți
AutorMesaj
za-snacks




Mesaje : 11
Data de inscriere : 22/05/2010

va luat za snaks Empty
MesajSubiect: va luat za snaks   va luat za snaks Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:12 pm

va pupa mircea nebunu,guarna,palmares am atitea denumiri cam cite culori are un cameleon binenteles puse numai de " suporterii" mei sau verii mei.nu pot sa cred ca am ris cu lacrimi dupa finala la dublu cistigata de sebastian ,a si cu blank popa cu marele maestru de ceremoni paulino care rupea orice dansatoare din tgm.bai paule tu lai antrenat pe michael,ai fost criminal la asa ceva nu poti da note.cu ocazia asta ti pup mai.vreau sa le transmit ceva jucatorilor de darts care nu au curajul sa vina la concursurile astea sau nu sint lasati,ca o sa auziti atitea povesti despre iesirile astea incit gindinduva la ele o sa aveti o virsta prea inaintata sa mai jucati la vreun concurs.ma bucur enorm pentru loti ca a cistigat,si pentru kuvi ca de cind s-a trnsferat la tequila a inceput sa prinda aripi"bravo verilor". sorine tu faci parte din elita noastra de darts nu vreau sa t-e mai gindesti la nebunia aia care mi-ai spuso la tgm,muncim si rezultatele apar sigur,altfel trebuie sa vin si pina in oradea Basketball pregatitiva intens pentru bran ca a luat bubu un tir de ursus,asta pentru putere nu altceva,haideti ca se poate. mi-a luat 3 luni sa sparg forumul asta sa pot scri,a turnat nebunu asta de kuvi 2 basculante de beton,nu se poate fura asta e sigur am incercato si eu.sa nu va speriati daca sint citeva greseli ca este prima oara cind scriu de 2 ore la tastele astea.daca va luati de mine va bate bila ha ha ha. va pup pe toti si o sa mai revin.
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

va luat za snaks Empty
MesajSubiect: Re: va luat za snaks   va luat za snaks Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 7:32 pm

Bravo bai baiatule in sfirsit ca ne amenintai de 2 luni cu scrierile tale. Faceam pariu cu bila ca nu credea ca te apuci vreodata sa devii scriitor. Ma bucur foarte mult ca ne regasim tot mai multi pe acest forum.
De acum primesti target, la fiecare 3 zile cate un articol Very Happy caci altfel te excludem Very Happy Very Happy Very Happy Na bine hai unu pe saptamina si vezi ca te urmaresc. Fara gluma chiar ma bucur ca ni te-ai alaturat pe forum, super!!!!
Tiru' ala de ursus sper sa fie frigo ca altfel poate se strica doamne fereste!
SA-TI MEARGA DREPT LA TINTA!!!
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

va luat za snaks Empty
MesajSubiect: Re: va luat za snaks   va luat za snaks Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 8:10 pm

Sa ne traiesti Mircea si ma bucur sa te vad si aici.Sper sa o faci mai des in viitor.Merci pentru complimente. Rolling Eyes

Lucrez acum la coregrafie noua asa ca ...pregatiti-va afro
Asa zic si eu ..........sa mai lase lumea orgoliul si sa vina sa vada ce bine ii cand suntem o familie mare si unita.sa vada ce distractie si ce jocuri frumoase facem.
Salutare Mircea si numai bine .Sper sa ne auzim mai des

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Sus In jos
Skillo




Mesaje : 98
Data de inscriere : 03/03/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

va luat za snaks Empty
MesajSubiect: Re: va luat za snaks   va luat za snaks Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 11:06 am

Clau cea mai tare faza ar fi sa ii stergi tot dupa ce s-a chinuit sa scrie atat What a Face

Cred ca te injura mai ceva ca o sefa de tarfe din parcarile unde trag astia cu camioanele.

Mircea sa nu exagerezi prea mult cu scrisul si nici cu vreo actiune ce implica "spartul de forumuri" ca dupa aia bagi lumea la idei
(stii tu ce vreau sa zic).Spargi si tu 1-2 in fiecare zi ca apoi iesi in evidenta prea mult.

Sa auzim de bine.

Skillo...JUST DART'S!
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

va luat za snaks Empty
MesajSubiect: Re: va luat za snaks   va luat za snaks Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:05 pm

Salutare Skillo ....ce faci man? Cum te simti? Erai varza in ziua concursului.Ti-ai mai revenit?
Vezi daca te-ai uitat cu ochi dulci la miscarile mele , vineri seara. lol! afro lol! afro lol! afro
Sanatate si numai bine
Sus In jos
Skillo




Mesaje : 98
Data de inscriere : 03/03/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

va luat za snaks Empty
MesajSubiect: Re: va luat za snaks   va luat za snaks Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:06 pm

Salutare

Mult mai bine cred ca pana la urma vorba lui "Blank Popa".....era de la shaworma Smile)
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 07/12/2009
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

va luat za snaks Empty
MesajSubiect: Re: va luat za snaks   va luat za snaks Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:21 pm

Sa ne traiesti mirciulica si bine ai venit , ne bucuram sa te avem printre noi cheers cheers cheers cheers cheers
Si ai grija sa nu-ti fracturezi degetele in taste ca dupa aia nu mai poti juca darts doamne fereste Very Happy Very Happy Wink Wink
Sus In jos
http://forum.goo-dart.com
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

va luat za snaks Empty
MesajSubiect: Re: va luat za snaks   va luat za snaks Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 3:38 pm

Bine ai venit Mirciulica pe la noi....ma bucur mult si stai linistit ...a fost asa pe moment o rabufnire stiind cat de in forma am fost cu doua trei saptamani de antrenamente zilnice si asteptarile nu au fost din pacate cele pe care le vroiam eu ,dar mergem mai departe nu .....Oricum meciul de retragere va fi in curand ......pe la 80 de ani cred...hai 79....dar va anunt eu pe toti si sa nu faceti sa nu fiti prezenti ca ma supar .....hai ca v-am pupat si la board toata lumea.....
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

va luat za snaks Empty
MesajSubiect: Re: va luat za snaks   va luat za snaks Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 4:41 pm

Sorine ....vezi sa n u mai vii cu vesti de retragere ca superi lumea.In fond si la urma urmei ......ne vine si noua randul sa castigam ceva ....dar nu acum afro lol! afro

Sorine ar fi pacat sa pierdem un jucator si un om ca tine.
Te salut si dai bataie cu antrenamentele
Ciao
Sus In jos
DIRIGU'




Mesaje : 7
Data de inscriere : 20/05/2010

va luat za snaks Empty
MesajSubiect: Re: va luat za snaks   va luat za snaks Icon_minitimeMier Iun 02, 2010 3:23 am

Bine ca nu aveti si sonor aici ca sigur tragea administratorul (mircea- alta porecla) un tignal... oricum pana la anu' o sa le tiuie urechile celor din weekend de la "glasul dulce" al lui mircea.

Felicitari tuturor care au venit, sper ca v-a placut si promitem ca la masters o sa fie la fel de frumos. Ii asteptam si pe cei necalificati sa treaca pe acolo sa bea o bere.

Felicitari Laci, Clau, Stefan si fetelor care au jucat .
Felicitari primarului din Tg Mures pentru locul acela de vis ( incredibil de curat, cochet, ieftin si ... plin de sirene)

99% o sa schimbam focul de tabara de la master cu un animal la protap..., sper sa nu va suparati...


Salutare tuturor!

PS. inchei intr-o nota negativa..., nu mi-a placut faptul ca foarte multi dintre cei care au venit au lasat cutiile de pizza si alte ambalaje pe mese. Stiu ca serviciile au fost slabe , dar si la Mac trebuie duse resturile la cos. Sper sa nu se mai repete.
De data asta pe cele mai multe le-am strans eu....
Sus In jos
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

va luat za snaks Empty
MesajSubiect: Re: va luat za snaks   va luat za snaks Icon_minitimeMier Iun 02, 2010 8:48 am

asta mi s-a parut si mie urat, era plin de sticle si cutii de pizza si alte mizerii, dar nu aveai unde sa arunci, cel putin nu la indemana, eu am vrut sa arunc o sticla dar a ramas pe masa ca nu stiam unde e un cos de gunoi
Sus In jos
Continut sponsorizat





va luat za snaks Empty
MesajSubiect: Re: va luat za snaks   va luat za snaks Icon_minitime

Sus In jos
 
va luat za snaks
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» va luat za snacks
» CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: ARHIVA-
Mergi direct la: