Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD

In jos 
+8
RED
Skillo
Bill`s Eye
Admin
Eddie
Sorin
paul-ice
clobeer
12 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 6:52 pm

Lume, lume primul concurs de steel darts din municipiul Arad va avea loc pe data de 04.07.2010 intr-o locatie superba parca creata ptr un concurs de darts. Este vorba despre OLD LADY'S PUB din Arad unde prietenul lui Sorin Sodo , Colin ne primeste cu drag si ne ofera o atmosfera parca rupta dintr-un pub din Liverpool. Este pub-ul cel mai apropiat, ca si atmosfera ,de cele din Anglia pe care il poti gasi in Romania si asta nu in ultimul rind datorita lui Colin, proprietarul , un tip extraordinar care te fascineaza din prima clipa.
Se va juca obisnuitul 501 double out primul la 5 leguri, semifinale primul la 6 leguri, finala primul la 8 leguri in sistem simpla piramida.
Taxa de inscriere va fi de 30 ron din care se vor premia locurile 1-8.
locul 1-40%,locul 2-20%,locurile 3-10%, locurile 5-8-cate 5%
Adresa pub-ului este Arad, str Poetului nr 5 in spatele stadionului UTA.
Telefoane de contact: Colin 0743.119919, Sorin Sodo 0765.605288 sau Claudiu 0763.724640
Multumim lui Colin de la OLD LADY'S PUB si de asemenea echipei ALSO DARTS TEAM ptr ajutorul dat la organizarea acestui concurs.
Celor care nu au sageti cu varf de otel le vom pune la dispozitie.
Va asteptam in numar cat mai mare!!!!!!!
Pana atunci sa va mearga drept la tinta!!!!!
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 7:08 pm

Pe aceasta cale vreau sa-i trimit o invitatie oficiala prietenului nostru din Oradea, Paul Gansca,pe care ne dorim cu totii sa-l vedem la Arad, mai ales ca si-a dorit mult un concurs inaintea de pauza de vara.
Paul draga sa nu te prind ca ne refuzi ptr ca tu sti ca la noi nu tine nici o scuza!!!!! Orice se poate amana cand este vorba de un concurs intr-o locatie de care te vei indragosti pe loc. E beton! Asa cum vezi pub-urile engleze din filme!!"SENZATIE"!!
Daca nu te prezinti iti voi face VODOO sa dai numai trilple de 1 si de 5 de luni 05.07.2010 incolo Laughing Laughing Laughing
Te asteptam si cu speranta ca vei veni nu am mai angajat nici Ansamblul de Dansuri!!!!
Atunci pe curand!!!!
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 7:24 pm

Era sa uit ora de incepere este ora 14.00 iar inscrierile incep de la ora 13.00 in data de 04.07.2010(duminica)
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeSam Iun 26, 2010 8:12 pm

Frate Claudiu ....multumesc mult pentru invitatie si promit sa fac cumva sa vin .O sa incerc sa aduc cat mai multa lume dar pentru steel ....nu prea stiu doritori.
Timpul este cam scurt si eu am un eveniment major in familie dar vedem noi cum facem.Multumesc si iti promit ca vorbesc cu baietii.
Ciao
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 5:27 am

Paul draga steel darts este darts-ul pe pluta asa ca eu cred ca se vor gasi destui doritori si in Oradea. Doar asta il jucam tot timpul si sageti cu virf de otel punem la dispozitia celor care pina acum au jucat pe electronic si nu au sageti ptr pluta. Asa ca hai la joc si pana atunci PA!!!!
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 5:32 am

STEEL DARTS este darts pe pluta cu sageti cu varf de otel si la acest concurs de la ARAD se va juca pe instalatiile noastre de la Timisoara cele pe care se joaca in cadrul FDR.
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!!
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 8:58 am

Va salut dragi iubitori ai Darts-lui...
Profitand de mica pauza a C.M. de fotbal de duminica 04.07.2010 ,si de a nu uita ca la darts pauzele lungi si dese nu duc la performanta,la insistentele lui Claudiu si a Spartanului ,care mi-au facut o vizita sambata , am discutat de o posibila organizare a unui concurs de casa in Arad ,tocmai de a promova si in acest oras acest sport minunat pe care noi il iubim....
Din discutiile pe care Claudiu le-a avut si cu Adi(RED) cu cateva zile in urma, unde Adi a pus o locatie foarte buna la dispozitie ,dar din pacate nu se poate decat mai spre toamna ,mai ales ca Adi pleaca in concediu si nu avea timpul necesar pt. organizare ,am decis sa cautam o alta locatie in Arad...si intr-adevar am gasit-o ...Old Lady"s Pub...,locatie unde eu am mai organizat concursuri de soft darts si unde a avut mare succes si sunt sigur ca si de data asta se vor aduna multi aradeni si alaturi de voi ceilalti sunt sigur ca totul va iesi minunat si de aceasta data....
Aceasta vrem sa fie inceputul unor multe etape pe care vrem sa le organizam in aceasta locatie si din discutii s-ar parea ca pe sfarsitul lunii August vrem si un cocurs Outdoor.......
Tin sa-i multumesc lui Colin,patronul pub-ului care pune la dispozitie locatia ,un tip extraordinar ,veti vedea asta ,Claudiu si Dani pot confirma acest lucru ......
Am sa mai revenim si cu alte detalii in zilele urmatoare....

Sorin...
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 9:22 am

Paulino men.....soft e una steel e alta si din cate stiu eu sunt multi jucatori de steel acolo la voi.....In Arad intr-adevar se joaca doar soft si prin aceasta cale am rugamintea ca toti care mai au pe acasa un set de sageti sa le aduce-ti ca sa le putem oferii si jucatorilor din Arad care poate din pacate nu au asemenea sageti...Multumesc...
Si Paul ....evenimentul major poti sa-l sarbatoresti acolo ,ce zici?.... Very Happy ...glumesc ,stai linistit ,sper ca ceilalti sa poata onora prezenta ....cu Dani si cu Tica am vorbit deja si ei vor fi prezenti,sper ca si Gabi,Remus ,etc.....Hai ma Paul ,ca poti,stim asta ..nu-ti este ciuda ca nu vii....iar te punem absent....of,of...
Sus In jos
Eddie




Mesaje : 11
Data de inscriere : 12/02/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 11:01 am

UN MESAJ DE LA ARAD
PENTRU CEI DE PRIN BANAT
SA VENITI IN OLD LADY"S PUB
BEM O BERE SI ARUNCAM UN DART
ALE ALE ALEA ALE ALE O !!!

Prima e gratis urmatoarele rime costa Wink.
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 11:16 am

Eddie Eminescu oleee,
Eddie Eminescu oleee,
Eddie Eminescu oleee,oleee,oleee!
Mai poetelule unde te-ai ascuns pana acum?
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 5:54 pm

Mii de scuze pentru incurcatura dar eram cu gandul la altceva....la patania mea de la magazinul Billa lol! lol! lol!

Eu m-am prins mai ales ca am vorbit cu Sorin si mi-a spus de instalatiile de la Tequila.Na asta este , imi cer scuze.
Eu inca nu stiu exact daca pot dar in cateva zile voi confirma.O sa mai vorbesc si cu baietii sa facem cumva sa ne prezentam cat mai multi.

Frunza verde fluturas
m-am nascut pe langa IASI
Cu sagetile in mana
si cu tija de otel ,doamne ce baietel
Dadea-m triple-n veselie si inchideri peste-o mie Smile
Am crescut, dar n-am uitat ce inseamna STEEL darts
Asa ca intr-o buna zi am fugit pana la Kuvi
Am jucat si ne-am distra si pe loc ne-am ....imbatat
Mare mare veselie si cu multa bucurie
Am baut si ne-am distrat
Si cu Costi am dansat
Pana inspre dimineata
cand la Karaoke-n fata
Ne-am dat seama toti deodata
ca nu mai avem ce bea
si-ar fi cazul sa plecam, pana nu o incurcam
Si cu asa baieti brici
parca ar mai merge-un sprit
Si daca om mai putea
sa jucam si darts am vrea
De povestit as tot putea
despre aventura mea
Dar o las pe mai tarziu
ca ma duc sa sleep putin
ca sa fiu iar bidiviu
Numai bine mai baieti
cu si fara epoleti
Sa va mearga drept la tinta
pentru ca mai e putin
si iar ne reunim
La un mic concurs de casa
unde Sodo-i gazda noastra
Multumim Sorine drag
pentru pub-ul minunat
Unde vom juca toti DARTS


Cam atat pe azi ..........nu am gasit alta rima lol! lol! lol!

Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 8:48 pm

Gata stiu tu Paul esti Eminescu iar Eddie este doar o replica!
M-ai dat pe spate esti tare frate!!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 07/12/2009
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeDum Iun 27, 2010 9:52 pm

Ce Eminescu , ala e mic copil , asta e doar prima strofa din ,,Luceadartsul" by Paul cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers Wink Wink
Sus In jos
http://forum.goo-dart.com
Bill`s Eye

Bill`s Eye


Mesaje : 23
Data de inscriere : 08/02/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 7:13 am

Astept cu incredere vremurile cand copiii mei (sper sa se ofere o voluntara pentru procreere... Laughing cheers) vor da bacalaureatul si vor avea de invatat si comentat obligatoriu la proba de Limba si Literatura Romana poeziile voastre....
Am zis!!! Laughing
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 7:48 am

Fratilor...........pai vad ca a avut succes asa ca poate o sa va mai scriu la cate unul 2-3 strofe.Numai sa am inspiratie lol! lol! lol!

Iti dai seama daca ne strangem ce teatru de comedie putem pune in scena???
Hai sa va mai vad si la altii inspiratia.
Numai bine
Sus In jos
Skillo




Mesaje : 98
Data de inscriere : 03/03/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 10:48 am

Bill`s Eye a scris:
Astept cu incredere vremurile cand copiii mei (sper sa se ofere o voluntara pentru procreere... Laughing cheers) vor da bacalaureatul si vor avea de invatat si comentat obligatoriu la proba de Limba si Literatura Romana poeziile voastre....
Am zis!!! Laughing

Comentariu literar la ce a spus Bila....

-"astept cu incredere"...Bila face deschiderea si pozeaza umil intr-un biet virgin in timp ce tipa citeste si deja este in sutien si chiloti asteptand inflacarata in spatele cortinei ca Bila sa ii faca un semn ....sa ii zica ceva....ORICE!

-"vremurile cand copii mei"...NU se poate e insurat.....are copii...DE CEEEEEEEE.....il placeam atat de mult ........

-"sper sa se ofere o voluntara pentru procreere" ...DAAAAAA era o forma de exprimare,nu e insurat ,nu are copii AL MEU E!....BILA PICK ME! PICK ME!....pleaca fata ce este al meu....(in timpul asta Bila ranjeste satisfacut de marea de femei ce se bat pentru suprematia de a fi incoronata lady Bila )

-"restul textului.....BLA BLA...

-totul se incheie cu un hotarat "Am zis!!!" Aceste cuvinte ,la prima vedere nevinovate,in mintea fetelor 18+ imprima dorinta arzatoare de asternut mototolit in urma unei nopti plina de iubire pasionala.

Offf Bila tot sarpe batran ai ramas......

PS-vezi dracu sa nu adormi cu usa descuiata ca te gasim de 20 de kile ca somalezii....
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 3:50 pm

Vine,vine sambata si de-o eu ma voi imbata,ce voi face duminica?...
Tripla trista de unu imi aduce un tremurici,doamne cu ce-am pacatuit..
Vine dulcea tripla de vis(20) si-mi aduce aminte de-un vis
Daca doua le mai dau,parca Phil mi-e alaturea
Doamne ,doamne bautura,ce buna esti cand ies din tura(primul tur)
Dar eu nu ma voi imbata ca duminica e a mea
Si cu Ghipsul de-oi juca,parca sunt altcineva
300 sa vina ,ca Spartanul e in vana
Si cu Paul de otel(steel),parca urmaresc si eu un tel
Adi(Red) sa mai vina si raman in voie buna
Si dupa duminica iata ca vine si lunea
Si capul de-o ma durea,tot la darts voi ramanea
Si de acum in doua luni tot romanul e flamand si concursul asteptat (Outdoor) o sa fie cel mai gras
Si cu Bila sef de trib,parca ne shimbam un pic
Strategia o s-o schimbam si altfel o sa defilam....
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 4:15 pm

BILET DE VOIE


Draga mea ,avand in vedere ca pe data de 04.07 2010 trebuie sa fiu prezent la concurs ,te rog sa-mi semnezi acest bilet de voie cu zambetul pe buze si promit ca de azi inainte voi face tot ce-mi vei cere...voi duce gunoiul,merg in piata ,la cumparaturi,te voi servi cu micul dejun la pat,vei merge la mall cu prietenele tale pe cheltuiala mea(aoleu) si-ti voi duce flori cat mai des...
Trebuie te rog sa-mi semnezi acest bilet ,ca altfel vai de capul meu ,cum mai dau ochii cu baietii,ce-am sa le spun ca nu mai vin...
Multumesc pentru intelegere si promit ca nu o fac decat de vreo zece ori pe an...
Te pup..
Al tau....




MODEL DE BILET DE VOIE ....PT. CEI CU PROBLEME IN FAMILIE
lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Skillo




Mesaje : 98
Data de inscriere : 03/03/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 6:59 pm

Daca tot a dat peste voi poezia cititi randurile de mai jos:

A fost odata ca-n povesti
A fost ca niciodata,
De prin orase pitoresti,
O prea frumoasa gasca.

Si erau toti in aceeasi liga
Binenteles o liga masculina,
Si se intalneau luna de luna
Vorbe frumoase sa isi spuna.

Erau condusi cu mare zel
De un BUBU ...presedintel
Si de Dirigu Secretar de liga
Da ma ....de liga masculina

Dar sa vezi baiete faza
Mai sa cazi drept in ...gao*za
Erau unii pupincuristi
Ce isi spuneau si comunisti

Sub semnul zeului beton
Se inchinau la un afon
Dar cand au realizat baiete
Ca erau doar marionete

Au trecut mai fiecare
Pe la Tequila fratioare
Si vazand ce pot baietii
Mai sa darame peretii

Cand si-au dat sema ce-au facut
"BA....NU am nimic de pierdut"
Haide sa trecem cu totii
In liga unde joaca baietii

Venind sezonul urmator
Sezon cu multe competitii
Prevad o mare caterinca
Atunci cand aruncam spre tripla

Cu Mircea "goarna" in mare forma
Pai de aia sperie orice dama
Ce vine cu bune intentii
Sa ii murdareasca chilotii

Si un Paulica in mare forma
Bubu?Facem si noi o scena?
Sa arate tuturor
Ca e cel mai mare dansator!

Cu Eddie... mare dinamovist
Sincer frate m-ai convins
Insa eu stiam deja
ca DIMANO e campioana!

Insa vine Daniel campionu
Sa ne dea la toti tonul
Bazat pe a lui aruncare
Inchide dubla fratioare

Dar stai ca mai e Vlad maretul
Vlad Popa...zis si Vlad Dracul
Ce va scoate dracii din sageata
Atunci cand nu merge unde e aruncata

Printre randurile scrise in graba
Apare si Sorin pe seara
Si o sa vedeti cum da in SI bemol
9 Dart's in stil de campion...




Sa nu uitam insa de "ghips"
Aici nu e loc de compromis
Va rupe tripla de pe bord in doua
Si o sa bem pana la ora ...doua

Mai e si Bila imparatul
A zis ca nu lasa pe altul
Sa iasa iarasi campion
In timp ce el pescuieste doar somon

Va pupa tata ca e tarziu
Si maine iar la munca
Dar ne vedem la matineu
Din nou la katerinca

Skillo

JUST DART'S!












Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 7:00 pm

Merci Sorine pentru formatul biletului de voie dar la mine nu prea tine.Eu fac toate astea si acum .....asa ca ce naiba sa-i mai promit???
Las ca vedem noi.Poate reusesc sa vin .Asta tot pentru ca am o nevasta super Smile)
Salutare
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 7:19 pm

Frate Skillo hai sa ne punem la scris o carte ca vad ca avem versurile la noi.
Frate sa mai zica cineva ca darts-ul aduna oameni fara creier.Uita aici...Eminescu, Labis......

Atnci Pa
Sus In jos
RED

RED


Mesaje : 31
Data de inscriere : 15/12/2009
Varsta : 49
Localizare : ARAD

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: hehehehe   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 7:21 pm

salutare la toata lumea...mama frate ce de poeti...scriitori dramaturgi.....si nuvelisti.....he he he...lasa-ti versurile si puneti mana pe sageti....ca Sodo vrea sa ia primul loc.....sa ramana cupa la Arad.....va salut pe toti dragilor si bafta la antrenamente.....Sodo poetule te sti mai ce sa zic.... Very Happy
RED(Adi de la Arad).
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 7:22 pm

Skillo te duci tu dracu de nenorocit iar ma-ti dat peste cap! Acum cine dracu mai este Eminescu? Paul are stil dar nu prea gaseste rima, Eddie clar a iesit din competitie iar Sodo este mai mult in stilul LABIS, adica mai blind asa cu ochi de caprioara! Sunt debusolat rau de tot ptr ca nu mai stiu cine este cel mai tare. Pina acum toti linistiti si de cand povestim de familia McDarts toti ati devenit poeti. Dracu va stie de pe unde mai rasariti cu atita lirica mai fratilor!!!
Atunci va pup mai poetilori!!!!
Sus In jos
euakaeu




Mesaje : 7
Data de inscriere : 28/06/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 10:18 pm

Dilema nu e asa mare... Eminescu, Labis...
Adevarul e ca "versurile" astea aduc mai mult a fratele Guta si a fratele Salam, mai trebuia ceva de dusmani, desi daca ne uitam mai bine n-ati ratat-o nici pe asta.
Sus In jos
euakaeu




Mesaje : 7
Data de inscriere : 28/06/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 10:35 pm

Aaa, si apropos de pupincuristi si de elogiatori, cam cat de normal vi se pare faptul ca va scrieti poezii unul altuia?!
Sus In jos
Continut sponsorizat





CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD Icon_minitime

Sus In jos
 
CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» OLD LADY'S PUB PRIMUL CONCURS DE STEEL DARTS DIN ARAD
» Darts Club Oradea va invita pe toti pasionatii de darts sa luati parte la primul Campionat de Darts organizat in Oradea
» HELP pt un nou forum de darts
» "Cupa Oradea"
» SA NU UITAM CA IN DATA DE 01.08.2010 SUNTEM INVITATI LA ARAD!!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: ARHIVA-
Mergi direct la: