Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Concurs national Piatra Neamt

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Concurs national Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Piatra Neamt   Concurs national Piatra Neamt Icon_minitimeVin Mar 18, 2011 5:07 pm

Concursul a fost destul de bine organizat si cu multe surprize placute, si niste trofee foarte frumoase.
Au fost peste 100 de concurenti, si multa voie buna. Multe meciuri tari si o locatie exceptionala.
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

Concurs national Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Piatra Neamt   Concurs national Piatra Neamt Icon_minitimeVin Mar 18, 2011 11:32 am

Salutare...Dar de concurs nu puteti sa spune-ti cateva cuvinte...
Sus In jos
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Concurs national Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Piatra Neamt   Concurs national Piatra Neamt Icon_minitimeMier Mar 16, 2011 11:05 pm

De master ziceam, ca e sambata si nu stiam daca imi permit sa imi comand altele, si daca ajung la timp.
Dupa ce am iesit din concurs le-am pus langa trusa, si la scurt timp dupa le-am pus in trusa, chiar ma mai uitam dupa ele, si era masa unde stateam. Nu se pune problema sa nu imi pese de lucrurile mele. Dar de acu in colo la orice concurs stau si eu ca si restu (pe care nu ii intelegeam pana acuma) cu tot ce am la mine. Oricum sper sa nu se mai intample pe viitor asa ceva mai ales ca am auzit ca si altii au pierdut diverse chestii. Acu asta e, probabil ca nu o sa mai fie gasite, dar oricum deja am refacut aproape toata trusa, bine macar ca nu am pus si alte chestii acolo.
Sus In jos
Narcis Big Daddy

Narcis Big Daddy


Mesaje : 4
Data de inscriere : 05/06/2010
Varsta : 52
Localizare : Piatra Neamt

Concurs national Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Piatra Neamt   Concurs national Piatra Neamt Icon_minitimeMier Mar 16, 2011 11:07 am

Fucsi ...dragule imi pare rau ca ti-au disparut sagetile....dar dupa ce ai iesit din concurs le-ai aruncat acolo pe o masa si nu te-a mai durut capul de ele...de parca vroiai sa te razbuni pe ele......de data asta .....ai scapat de ele.Nu e vinovat nimeni.....pur si simplu te-a durut la basca de sageti...n-ai vazut ca toata lumea avea grija de lucrurile sale. Sad De ce spui ca ai ratat masterul?...ce... erau facute la comanda si poleite cu aur?....poate era timpul sa schimbi sagetile ...si ai primit un mesaj de"sus".GLUMEAM....ASA...HAZ DE NECAZ!!! E regretabil ce s-a intimplat...dar in sala au fost multi vizitatori...iar tu ai lasat sagetile pe una din mesele de la intrare....asa ca.....soarta.Nu s-a platit firma de security pentru ca s-a dorit sa fie cit mai mari premiile...si s-a considerat ca sintem O FAMILIE! Nu a crezut nimeni ca se poate intimpla asa ceva.Iti doresc succes la national la Timisoara ! Sa ne auzim cu bine. I love you
Sus In jos
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Concurs national Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Piatra Neamt   Concurs national Piatra Neamt Icon_minitimeMar Mar 15, 2011 11:54 am

Nu am lasta la voia intamplarii si nu am improscat pe nimeni cu noroi, pe mine atitudinea m-a deranajt cel mai mult.
Din greseala nu putea fi luata fiindca am atarnat atatea de ea incat sa nu semene cu nici care, da oricum e bine ca nu aveam portofelul in ea. Daca era luata din greseala sigur o aveam deja inapoi. Si da, e si responsabilitatea organiatorilor sa fie totul in siguranta acolo, sa stiu ca nu intra oricine si ia ce vrea.
Ma miram cand unii isi cara tot timpul totul dupa ei, da asa o sa fac si eu. Ajutor oricum nu imi mai ofera nimeni, ca pe toti ii doare undeva si in plus nu cred ca se mai poate face ceva.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 07/12/2009
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

Concurs national Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Piatra Neamt   Concurs national Piatra Neamt Icon_minitimeMar Mar 15, 2011 11:18 am

Draga Fucsi eu nu stiu pe cine incerci u sa gasesti vinovat in toata povestea asta dar un lucru e clar ceea mai mare vina o porti tu ca nu ai grija de lucrurile tale, nu cred ca era in grija organizatorilor sa supravegheze toate lucrurile lasate la voia intamplarii de concurenti sau insotitorii acestora. Deci data viitoare fi si tu mai atent pe unde iti lasi lucrurile pentru ca fi sigur ca altcineva nu o sati poarte de grija. Imi pare sincer rau ca ti-ai pierdut sagetile dar asta nu inseamna ca neaparat ti le-a furat cineva probabil ori s-a confundat trusa ori cine stie pe unde sau ratacit si eu cred ca cel mai indicat era sa ceri ajutorul aici si nu sa incepi sa improsti cu noroi in toata lumea.
Sus In jos
http://forum.goo-dart.com
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Concurs national Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Piatra Neamt   Concurs national Piatra Neamt Icon_minitimeMar Mar 15, 2011 10:52 am

E trist unde s-a ajuns, se zicea ca suntem o familie mare. Concursul asta m-a lasat cu un gust amar.
Ce familie e aia unde toti se bat intre ei, se huiduie, si se fura intre ei?
Nu e ok unde s-a ajuns. Nu pot fi indiferent la ceea ce se intampla si ce mi s-a intamplat mie, cel mai mult m-a deranjat atitudinea de la majoritatea care am incercat sa gasesc un ajutor si ma asteptam sa si primesc o mana de ajutor nu doar "ghinion", ridicari de umeri si glume proaste si luari peste picior. Poate trebuia sa chem politia, asa poate eram luat un serios.
Din aceasta cauza probabil ca o sa ratez un master si poate si restul sezonului, dar astea is deja detalii.
Desi na, in Moldova stiam ca e jale, dar nu credeam ca e asa de nasol in privinta asta.
O sa se ajunga sa venim cu agenti de paza la toate concursurile si cu camere de luat vederi si politisti.
Indiferenta ucide.
Sus In jos
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Concurs national Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Concurs national Piatra Neamt   Concurs national Piatra Neamt Icon_minitimeLun Mar 07, 2011 7:46 pm

Vine careva la Piatra Neamt sambata? Daca da, cu ce merge?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Concurs national Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Piatra Neamt   Concurs national Piatra Neamt Icon_minitime

Sus In jos
 
Concurs national Piatra Neamt
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cazare national Piatra Neamt
» CONCURSUL NATIONAL DE LA TIMISOARA LA STIRILE TVT89
» concurs national timisoara
» Concurs national Bucuresti
» Concurs national Mioveni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: Prima categorie :: TIMISOARA DARTS CORNER-
Mergi direct la: