Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Concurs national Mioveni

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Concurs national Mioveni Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Mioveni   Concurs national Mioveni Icon_minitimeLun Sept 12, 2011 3:24 pm

75 lei la simplu si 90 lei la dublu (per echipa)
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

Concurs national Mioveni Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Mioveni   Concurs national Mioveni Icon_minitimeLun Sept 12, 2011 1:19 pm

eu nu vad unde scrie cat costa inscrierea la simplu si la dublu. ma poate ajuta cineva? nu stiu cati bani trebuie depusi in cont.
multumesc
Sus In jos
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Concurs national Mioveni Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Mioveni   Concurs national Mioveni Icon_minitimeDum Sept 04, 2011 11:37 am

A fost un concurs reusit, cu multe meciuri tari si multe momente savuroase.
Din pacate am fost doar 5 din Timisoara, si din partea de vest a mai fost si Tica (care si-a anuntat retragerea din darts).
Ca de obicei am ras si ne-am simtit bine cu totii impreuna intr-o locatie bine aleasa, unde nu am fost presati de timp (desi s-a intins putin cam mult) si am avut loc destul.
De anul acesta vor fi concursuri de Lucky Loser (care se numeste de etapa viitoare Lache Lazar, sa fie mai romaneste) care mai animeaza putin atmosfera. Nu e o rusine sa participi la asemenea concursuri mai ales ca mai ajung si nume mari pe acolo, unul fiind si Toma Georgescu, care a si luat locul I de data asta.
Tin sa ii felicit si pe concurentii nostrii care au ajuns mai sus in piramida, Marius Horoba si Ciprian Iordanescu care au ajuns pe locul 5, si Dani Radoi si Tibi Moiescu (care a fost eliminat de Alex Stoian intr-un meci halucinant, care le-a avut pe toate, si imi pare rau ca nu l-am vazut pana la capat, dar trebuia sa imi fac datoria de scorer daca am pierdut) care au ajuns pe locul 9.
Speram ca la urmatorul concurs sa fim mai multi din Timisoara si aratam tarii ca avem potential si ca putem fii si mai multi.
Speram sa ne vedem cu cat mai multi pe 8-9 septembrie la Open-ul Romaniei de la Bucuresti, fiind cel mai mare concurs de darts din tara si unde o sa vina si nume mari din Europa, si daca nu macar la Cluj sa aratam ca putem sa fim multi, si sa aducem cupa in Banat Very Happy
Aici va puteti inscrie la Open: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si nu uitati ca plata se face in avans ca sa puteti fi inscrisi.
Pana atunci ne vedem joi la Raily's Wink
Sus In jos
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Concurs national Mioveni Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Mioveni   Concurs national Mioveni Icon_minitimeMier Aug 31, 2011 12:35 pm

FEDERATIA DE DARTS DIN ROMANIA ARE PLACEREA SA VA INVITE LA PRIMUL CONCURS NATIONAL AL ANULUI COMPETITIONAL 2011 -2012



Dupa cum bine stiti, primul concurs din an are loc in orasul Campionului National.



Daniel Racoveanu si Clubul Sportiv darts Mioveni ne astepta pe toti la Casa de Cultura a Sindicatelor Dacia Mioveni .

Dupa cum se poate vedea si pe afis, vineri incepand cu ora 19:00 va avea loc concursul de dublu iar sambata va asteptam incepand cu ora 09:30 pentru inscrieri.

In urma sedintei Adunarii Generale a FDR ce a avut loc acum trei saptamani s-au luat hotarari definitive in ceea ce priveste tinuta, fumatul si disciplina in timpul concursurilor organizate de catre FDR.

Astfel ca :

- Cine nu este imbracat conform regulamentului intern al FDR va fi in prima faza atentionat si rugat sa mearga sa se echipeze corespunzator, in caz contrar va fi descalificat din concurs;

- Cine consuma bauturi alcoolice sau fumeaza in timpul concursului este descalificat

- Fumatul este permis doar in spatiile special amenajate

- Fiecare jucator care participa la concurs este OBLIGAT in cazul in care pierde meciul sa ramana sa tina scorul (sau sa gaseasca pe cineva sa faca acest lucru). In caz contrar jucatorul respectiv pierde toate punctele acumulate in concursul respectiv .

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Concurs national Mioveni Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Mioveni   Concurs national Mioveni Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 1:34 pm

Daca e cineva care merge cu masina si mai are locuri sa ma anunte si pe mine, ca nu am cu ce sa merg.
Cu trenul ar fi de la 5:02 si de la 19:50 variante
Sus In jos
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Concurs national Mioveni Empty
MesajSubiect: Concurs national Mioveni   Concurs national Mioveni Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 4:01 pm

Sambata, 03 septembrie se reia campionaul national de darts. Prima etapa va fi la Mioveni, si speram sa ne strangem cat mai multi din Timisoara, nu doar la prima etapa, si si in fiecare deplasare sa aratam tarii ca ne place sa jucam darts si ca suntem multi si uniti.
Pe calea aceasta incerc sa unesc toti jucatorii de darts din Timisoara si sa conving cat mai multi sa participe la etapele nationale si regionale din campionat.
Sambata sper sa fim cat mai multi si sa aratam ca Timisoara are multi reprezentanti. Ar fi frumos ca cei ce merg, sa anunte aici sau telefonic, ca sa ne putem organiza cat mai bine. Maine am sa afisez si alte variante inafara de masini (in cazul in care nu a vem soferi sau masini).

sa ne vedem cat mai multi la Mioveni pentru un inceput perfect de campionat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Concurs national Mioveni Empty
MesajSubiect: Re: Concurs national Mioveni   Concurs national Mioveni Icon_minitime

Sus In jos
 
Concurs national Mioveni
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cupa mioveni
» CONCURSUL VERII - CUPA ORASULUI MIOVENI
» CAZARE CONCURS NATIONAL TIMISOARA
» concurs national timisoara
» Concurs national Bucuresti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: Prima categorie :: TIMISOARA DARTS CORNER-
Mergi direct la: