Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 MASTERS ROMANIA la Sport.ro

In jos 
AutorMesaj
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

MASTERS ROMANIA la Sport.ro Empty
MesajSubiect: MASTERS ROMANIA la Sport.ro   MASTERS ROMANIA la Sport.ro Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 5:44 pm

Din pacate la acest masters am fost doar 5 din Timisoara si Arad si eu nu am trecut de grupele preliminare unde m-am intalnit printre altii si cu Doctorul nostru, dar spre fericirea mea el s-a dus mai departe.
In prima faza a grupelor Dani Radoi nu a fost prea inspirat, Sodo si Doctorul au pierdut la mustata calificarea dar Adi Mihut a reusit sa isi adjudece locul 1 si sa mearga mai departe.
In a doua faza a grupelor singurul nostru om nu a dezamagit si a plecat iarasi de pe primul loc.
Maine o sa joace in grupa cu campionul Racoveanu, Vlad Popa si Toma Georgescu pentru accederea in finala.
Dupa ce anul trecut l-am avut pe Kuvi Claudiu in echipa nationala speram sa il avem anul acesta pe Adi la campionatul mondial din toamna.
Din pacate mai suntem doar noi doi aici dar speram ca toti sa ii tina pumnii de acasa si maine sera in jurul orei 19:00 sa fiti cu ochii pe Sport.ro sa facem rating si sa aratam romaniei ca ne place darts-ul.

HAI ADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
 
MASTERS ROMANIA la Sport.ro
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PLECARE LA OPEN ROMANIA
» INSCRIERE LA OPEN ROMANIA
» ANUNT IMPORTANT - Transilvania Masters
» OPEN ROMANIA
» Turneu de toamna - Transilvania Masters - Rezultate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: Prima categorie :: TIMISOARA DARTS CORNER-
Mergi direct la: