Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 REGIONALA 2 - ORADEA

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
micutzu

micutzu


Mesaje : 48
Data de inscriere : 15/12/2009
Localizare : Timisoara

REGIONALA 2 - ORADEA Empty
MesajSubiect: Rezultate Regionala II   REGIONALA 2 - ORADEA Icon_minitimeLun Noi 14, 2011 7:22 am

Salut,

Si de data aceasta am reusit sa ne strangem in numar de 25 de jucatori (din care 14 din Timisoara).
Felicitari lui Jock (Nemeth Tiberiu) pentru castigarea locului I. Dupa ce a fost condus in finala de catre Andrei Vecliuc cu 4-0, a avut puterea sa revina si sa castige finala cu 7-5. Bravo Jockie!!!
Locul II i-a revenit lui Andrei Vecliuc, care desi a jucat foarte bine pe parcursul concursului, in finala nu a mai avut puterea sa se concentreze la fel de mult si putem spune ca experienta de pana acum lui Jock l-a ajutat sa castige.
Locurile III au fost adjudecate de catre Andrei Parau si Adrian Crestin, acesta din urma luand, din nou, premiul pentru HF : 114.
La concursul de Lucky Looser, locul I a fost castigat de Adi Paleu.

Multumim clubului Black & White din Oradea, sponosorului Metaxa si participantilor. Felicitari castigatorilor si va asteptam in numar si mai mare pe data de 17 decembrie la Timisoara.

Numai bine,
Ady
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 07/12/2009
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

REGIONALA 2 - ORADEA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA 2 - ORADEA   REGIONALA 2 - ORADEA Icon_minitimeVin Noi 11, 2011 9:14 am

Am vorbit cu baietii de la Oradea locatia se deschide la ora 10:00.
Sus In jos
http://forum.goo-dart.com
micutzu

micutzu


Mesaje : 48
Data de inscriere : 15/12/2009
Localizare : Timisoara

REGIONALA 2 - ORADEA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA 2 - ORADEA   REGIONALA 2 - ORADEA Icon_minitimeJoi Noi 10, 2011 6:25 am

Pentru cei interesati de transport (autobus):

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Rezervari si info's la: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

+4-0259-471.690
+4-0740-377.212
+4-0723-368.312

Cred ca cea mai buna varianta ar fi 2 : plecare din TM la 7, sosire la Oradea la 10:20
Pretul unui bilet (dus) : 30 RON

Numai bine,
ADY
Sus In jos
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

REGIONALA 2 - ORADEA Empty
MesajSubiect: REGIONALA 2 - ORADEA   REGIONALA 2 - ORADEA Icon_minitimeLun Noi 07, 2011 9:08 am

Sambata va fi urmatoarea regionala, care va avea loc la Oradea. Joi ne impartim pe masini, cine doreste sa vina, sa se anunte sau sa vina joi si vedem cati si cum plecam. Speram sa fim cat mai multi, ca la masters sa fim cat mai multi si sa avem cat mai multe sponsorizari.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
Continut sponsorizat





REGIONALA 2 - ORADEA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA 2 - ORADEA   REGIONALA 2 - ORADEA Icon_minitime

Sus In jos
 
REGIONALA 2 - ORADEA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Darts Club Oradea va invita pe toti pasionatii de darts sa luati parte la primul Campionat de Darts organizat in Oradea
» OPEN ORADEA
» NOUL CLUB DE DARTS DIN ORADEA!
» INFINTAREA CLUBULUI SPORTIV DE DARTS ORADEA
» REGIONALA 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: Prima categorie :: TIMISOARA DARTS CORNER-
Mergi direct la: