Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 07/12/2009
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA   REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 7:07 am

Clasamentul o sa fie postat aici : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , dar probabil nu au fost centralizate inca. Wink
Sus In jos
http://forum.goo-dart.com
IL LUPO

IL LUPO


Mesaje : 7
Data de inscriere : 27/09/2010
Varsta : 54
Localizare : Arad

REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA   REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 7:19 pm

clasamentul please
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA   REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Icon_minitimeLun Sept 27, 2010 7:26 pm

Dragi prieteni......observ ca de la o regionala la alta ....distractia ii tot mai mare...si vad ca ne inghegam chiar ca o familie.Ma bucur sa vad ca se joaca darts de calitate si ca exista atata pasiune pentru darts.Noi din Oradea vom incerca acum dupa infintarea clubului sa venim in numar cat mai mare.Dupa ce am ajuns acasa si le-am povestit ce au pierdut ...sigur vor fi prezente la urmatoarele concursuri.Ar fi bine sa fie cat mai dese...dar poate o punem de un concurs de casa si intre cele oficiale.Ce ziceti? Eu vin cu mare placere ori de cate ori pot si am timp.Ati fost extraordinari si ma refer in special la Andy...one man show...si la Adi Paleu care a fost sufletul petrecerii....Multumim baieti ca ne primiti tot timpul cu bbratele deschise.Si daca ma repet tot o fac ......Costi ....te asteptam in mijlocul nostru.Avem nevoie de un om si un jucator ca tine.Hai sa lasam trecutul in urma si sa ne asezam toti la o masa.Sa ne spunm oful si sa dam dovada de maturitate.Va indragesc pe toti si stiu ca impreuna o s afacem chestii faine.
Va pupa Pablo....si sa ne vedem curand si cu bine.Ciao
ps': daca mai aveti un loc cu voi in gasca pentru drumul spre Bucuresti ma inscriu cu drag.stau s ama gandesc ce drum o sa avem impreuna affraid lol!

Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA   REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Icon_minitimeLun Sept 27, 2010 4:47 pm

S-a incheiat regionala nr 1 si din pacate nu ne-am adunat decat 23 de jucatori cu toate ca inainte vorbisem personal cu cel putin 30 de persoane. Nu-i bai data viitoare vom fi cu siguranta mai multi. Din punctul nostru de vedere al organizatotilor a fost ok si sper din tot sufletul ca toata lumea sa se fi simtit bine. Daca au aparut mici neintelegeri ne cerem scuze dar cand sunt mai multi oameni la un loc din care fiecare vrea sa castige mai exista si divergente mici. Vreau sa-mi cer scuze la Sodo dar trebuie sa stie ca nu putem sa urgentam treburile (adica sa ne grabim cu concursul) ptr ca unii nu prea au timp sa stea. In rest cred ca totul a decurs normal toata lumea in tinuta corespunzatoare sau macar foarte aproape. Au fost meciuri foarte stranse si multe dintre ele cu medii super ok. Cred ca cel mai bun meci a fost cel intre Dan Bude si mine cu media de aproape 73/ 3sageti ptr mine si peste 70 ptr Dan. Daca cumva nu este asa imi cer scuze nu am reusit sa urmaresc chiar toate meciurile. Dar meciul cel mai disputat a fost finala care s-a incheiat cu scorul de 11-9 ptr mine. BRAVO DANI AI JUCAT EXTRAORDINAR SI CAND MAI EGALAT LA 7 NU AM MAI CREZUT CA AM SA CASTIG!!!!!! SA-TI MEARGA TOT ASA DIN BINE IN MAI BINE!!!!
Apropo baietilor de la Oradea sper ca va-ti simtit bine si ca AFTERDARTS PARTY va placut.
In rest ce sa spun mancarea preparata de tatal lui Andi a fost excelenta, berea rece, palinca tare si distractia maxima!!!!
Pana la urmatorul concurs SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!!
Clasamentul il va afisa Bubu pe site-ul Federatiei de Darts din Romania.
SA NU UITATI SA VA INSCRIETI LA OPEN-UL ROMANIEI!!!!!!!!!!!
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA   REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Icon_minitimeDum Sept 19, 2010 11:50 am

Super ma bucur foarte tare ca puteti veni si absolut distractia va fi "MAXIM AM ZIS". Dupa mai facem niste vocalize la karaoke sau mai vedem noi ce facem dar de facut este clar ca facem. Am o rugaminte mare la voi si anume pana miercuri, joi sa-mi confirmati nr celor care vor veni de la Oradea. Este necesar ptr ca sa stim cate portii de gulas se fac.
Cu aceasta ocazie rog pe toata lumea care vine la regionala sa-mi trimita confirmarea pana cel tarziu joi 23.09.2010 pe mail-ul meu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Multumesc de intelegere!!
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!!!
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA   REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Icon_minitimeSam Sept 18, 2010 9:40 am

Salutare,
Noi din Oradea sigur o sa venim.Ramane sa vedem cati.Banuiesc ca o sa fie distractia la maxim....si eventual dupa concurs....sa iesim undeva sa petrecem.
Sa nu uitam si de tinuta obligatorie la acest concurs.Bine ar fi ca la toate concursurile fie ele de casa fie ragionale, nationale...tinuta de joc sa fie nelipsita.Asta se impune ca un minim de respect pentru acest sport si pentru adversari.
Sa ne vedem cu bine.Salutare
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA   REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Icon_minitimeJoi Sept 16, 2010 4:04 pm

Este sigur; sambata 25.09.2010 se va tine prima regionala la Liceul cu Program Sportiv Banatul din Timisoara. Liceul se afla in spatele stadionului Dan Paltinisan (Poli). Vom juca in cantina liceului cu incepere de la ora 12.00. Inscrierile vor incepe de la ora 11.00 iar concursul va incepe la ora 12.00. Dupa cum ne-am obisnuit vom avea si un concurs de lucky looser care va incepe dupa ce se termina primul tur de la concursul principal. Cei ce vor avea ghinionul de a iesi din primul tur al concursului principal se vor intrece intr-un alt concurs la care vor fi premiate primele trei locuri.
In premiera la o regionala vom avea o pauza de prinz intre ora 15.00 si 16.00, pauza in care se va servi un gulas ungeresc (din ala de te lingi pe degete). La sosire fiecare participant va putea manca o paine cu untura si boia si bineinteles ceapa rosie sau castraveti acri. Berea si sucurile se vor servi tot la cantina. (berea= 3.2ron) Ca "tarie" vom avea palinca de aceea faina de casa.
Pretul unui pachet (paine cu untura la discretie+gulas portie ca la unguri+un pahar de palinca) este de 12 ron.
Taxa de inscriere pentru regionala va fi de 35 ron( 35 ptr ca se impoziteaza mai nou orice venit).
Speram sa facem rost si de un proiector ptr a putea vedea semifinalele si finala pe ecran mare. Daca se ofera cineva sa ne ajute cu un proiector am fi foarte recunoscatori.
Se va juca pe instalatiile noastre la 6 plute+ 2 de antrenament.
Premile se vor acorda din taxa de inscriere.
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA SI SA NE VEDEM CAT MAI MULTI!!!
ps: Daca aveti intrebari adresa mea de mail este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Empty
MesajSubiect: REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA   REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Icon_minitimeMar Sept 14, 2010 10:51 pm

Sambata 25.09.2010 avem prima regionala din cele sase ale anului competitional si dupa cum bine stiti avem nevoie de o prezenta cat mai mare ptr a beneficia de cat mai multe locuri la masters-ul de la sfarsitul anului competitional. Detaliile despre locatie etc vi le vom da pana cel tarziu la sfarsitul saptaminii acesteia.
Ceea ce stim sigur este ca asa cum ne-am obisnuit se va tine in paralel si un concurs de Lucky Looser!
Trebuie sa dovedim ca in vestul tarii sunt jucatori foarte multi de valoare si sa ne asiguram ca vom fi prezenti in numar cat mai mare la master.
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA   REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA Icon_minitime

Sus In jos
 
REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REGIONALA NR 6 BANAT-CRISANA
» REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA
» CONCURS LA AS BANAT CRISANA
» REGIONAL NR 3 BANAT-CRISANA
» Concurs Regional I - Banat-Crisana

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: Prima categorie :: TIMISOARA DARTS CORNER-
Mergi direct la: