Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA

In jos 
+3
RED
Freeman
clobeer
7 participanți
AutorMesaj
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeLun Dec 06, 2010 5:56 pm

Da, chiar a fost o regionala frumoasa.Eu sunt foarte multumit si vreau sa le multumesc membrilor din Darts Club Oradea ca vin in numar cat mai mare la concursuri.Multumesc Claudiu multumesc Matei multumesc Spartanule........pentru primire si pentru distractia extraordinara de dupa concurs.Ciao si sa ne vedem cu bine
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeLun Dec 06, 2010 9:38 am

Ai dreptate chiar asa a fost dar am scris si am spus ca de la regionala asta toate se vor schimba si la toate le vom face cate un regulament pe care il vom respecta intocmai. Ai vazut ca nu merge cu prietenii sau bun simt ptr ca lumea nu intelege intotdeauna buna intentie. Dar apropo de scris pe forum sa sti ca nu sunt eu singurul care poate sa puna un articol pe site sunt si altii care au participat la toate evenimentele descrise de tine. Asta este un forum deschis tuturor si nu un site personal pe care trebuie eu sa va informez ce se intimpla in concursurile noastre. Tot ce scriu, scriu benevol si este normal ca dupa un concurs mai putin bun nu prea am chef intotdeauna sa si scriu ce s-a intimplat dar atunci pot interveni altii de exemplu cei care au castigat.
Si vreau sa-ti mai dau un exemplu despre cum se intimpla treaba cu oamenii de bine din darts: ieri a trebuit sa desfacem instalatiile din blackboX si sa le caram in magazie si ia ghiceste tu cati ne-au raspuns la telefoane mie sau la Fuchsi ca sa vine sa ne ajute. Noroc ca Adi Crestin a venit imediat si l-a ajutat pe Fuchsi si in doi au carat toate la loc. Eu nu am putut sa ajut ptr ca sunt accidentat la picior. Ei cam asa este in toate inclusiv pe forum decat sa asteptam sa ne scrie altu chiar nu cred ca ar dura mult sa se puna unul sau altul sa scrie ceva constructiv si nu sa balacareasca si sa se vaite.
Vreau sa le multumesc inca o data foarte mult lui Adi si lui Fuchsi ptr ca ne faceam de tot rahatul fata de conducerea clubului.
Am mai scris o data si repet fiecare lucru cat de mic ce-l face fiecare dintre noi ptr promovarea darts-ului, inclusiv scrisul pe forum(constructiv si nu cancan) ne ajuta sa ducem acest sport la alt nivel in Romania.
Promit ca ma voi stradui sa scriu despre fiecare eveniment dar cum am spus daca mai se intimpla sa omit unul nu ma mai trageti la raspundere ca nu este nicidecum o obligatie de-a mea! Exclamation
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!!!
Sus In jos
micutzu

micutzu


Mesaje : 48
Data de inscriere : 15/12/2009
Localizare : Timisoara

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:42 pm

Frumos rezumat ... Smile

... pacat ca nu se face dupa fiecare regionala asa ceva .
Sau doar atunci cand castigi sti sa scri cate ceva? Neutral

Chiar nu vreau sa fiu rau, dar nu e corect ... nu am vazut nimik scris despre regionala trecuta. Ce sa mai zic despre concursul de casa, pe care l-am castigat Smile. Probabil ca daca il castigai tu, se putea gasi iarsi un post de jumate de pagina.
Hai ma Clau, ce naiba ... ca nu mai suntem la gradinitza ... daca tot zici ca faci ceva pentru darst-ul asta, fa-o klumea, indiferent cine castiga.

Numai bine,
Ady
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 10:10 am

Aseara am avut parte cred eu de o regionala foarte bine organizata si cu putin efort am reusit sa ne adunam 25 de persoane. Este binisor dar se poate si mult mai bine ptr ca au lipsit din nu stiu care motive chiar jucatori consacrati cu care ne obisnuisem la fiecare regionala. Ptr organizare vreau sa le multumesc lui Matei Andi lui Fuchsi si in special lui Paul Gansca care si-au luat rolul foarte in serios si m-au ajutat extrem de mult, de fapt ei chiar au fost sufletul regionalei. S-a jucat dupa piramida generata de "darts for windows" si jucatorii au fost impartiti in doua grupe fiecare dintre ele jucand pe trei boarduri. Nu au fost intirzieri si totul s-a desfasurat aproximativ conform planului. Eu cred ca organizarea a fost un succes si vreau sa mai multumesc inca o data tuturor celor care au contribuit la asta.
Meciurile au fost foarte disputate si la un nivel foarte ridicat drept dovada si cele 11 de 180' si foarte multe de 140' aruncate dea lungul concursului. Am avut parte si de jucatori noi care au si confirmat cum ar fi Sandor de la Oradea, Andra tot din Oradea, Smoc din Timisoara, Mihai din Timisoara, Manu, care este la primul sau concurs si Sergiu de asemenea la primul concurs oficial.
Toti au jucat foarte bine Smoc ajungand chiar pe locul 5. Bravo baieti tineti-o tot asa. Intr-o forma excelenta sunt si Matei Andi si Gabi Plesca care a si luat diploma ptr cele mai multe 180'. Andi joaca de o buna bucata de vreme din ce in ce mai bine si dupa cateva concursuri mai tari sunt convins ca se va instala in primii patru, cinci jucatori din vestul tarii.
Clasamentul regionalei 3:
1 Claudiu Kuvi(Ghips)
2 Adrian Paleu
3 Sodolescu Sorin
3 Daniel Radoi(Spartanul)
5 Adrian Ratiu (Smoc)
5 Andrei Parau (Doc)
5 Nemeth Tiberiu(Jock)
5 Adrian Mihut
9 Dani Budau
9 Sandor Harabula
9 Tagureanu Adrian
9 Gabi Plesca
9 Paul Gansca
9 Cornel Sanduleac
9 Mihai Magiar
9 Matei Andi
17 Abrudan Andrada
17 Sergiu Mardare
17 Florin Plesca
17 Petre Serbanescu(Tica)
17 Fuchs Alexander
17 Jecu Manuel
17 Alex Ghitescu
17 Andrei Fetean
17 Adrian Crestin
Toti au jucat excelent si nivelul jocurilor creste de la concurs la concurs ceea ce este foarte bine si ne da sperante ca si la nivel national jucatorii din vestul tarii vor face o figura frumoasa.
Baieti nu uitati de antrenamente si
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!!!
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 12:46 pm

Regionala nr 3 se tine la clubul "blackboX" din Iulius Mall ora de incepere si orele de inscriere vi le-am trecut deja pe forum impreuna cu regulamentul de concurs. Taxa de inscriere a ramas la fel ca si la regionala 2 adica 35 ron.
Se va juca in sistem de simpla piramida dupa un program orar fix generat de programul de management ptr turnee "darts for windows" (in premiera). Va fi mai simplu ptr fiecare jucator fiindca va sti exact la ce ora trebuie sa fie la board ptr a juca.
Castiga cel mai bun din 11 leguri iar la egalitate de 5-5 se va juca pana ce unul din jucatori are avantaj de doua leguri de exemplu: 7-5 sau 8-6. La egalitate de 8-8 se va juca ultimul leg decisiv dupa ce in prealabil s-a aruncat la bull ptr a stabili cine incepe.
Finala se joaca cel mai bun din 17 leguri la fel cu egalitati pana la 10-10.
FIE CA CEL MAI BUN SA CASTIGE!!
Va asteptam sambata la "club blackboX".
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 6:45 pm

Ok , foarte bine .....asa trebuie sa fie de acum inainte.Chiar trebuie sa ingelegem toti ca este un concurs serios si trebuie tratat cu maxima seriozitate.Sper sa fim cat mai multi si cu fiecare participare sa reusim s aridicam nivelul competitiei.Va pupa Paulica care ....normal ca dupa concurs va asteapta si la repriza a 3 ....la Karaokei pe unde o sa ne mai plimbe MC Andy.....responsabilul cu distractia.Maestre ....vreau sa o facem lata si sambata asa cum ne-ai invatat.
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: REGIONALA 3   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 5:54 pm

Sambata regionala 3 sper sa ne vedem cat mai multi indiferent de target. Ce ar fi sa nu ne adunam 25 ci chiar 35 ca sa nu mai existe targeturi ptr noi pe viitor. Cred ca se poate!
Vom juca tot la "blackbox" care au fost gazdele noastre si la regionala cu nr 2 si care chiar ne-au ajutat foarte mult si cu premii suplimentare si mai ales ne-au oferit o locatie super tare.
La fel ca si la regionalele 1 si 2 vom avea si un concurs de lucky looser dar de data asta se va juca separat pe doua plute si chiar si finala se va juca separat de finalele din concursul major.
REGULAMENTUL PTR REGIONALA 3:
-LOCATIA SE DESCHIDE LA ORA 11.00
-LA ORA 11.30 INCEP INSCRIERILE SI SE TERMINA LA ORA 12.30
-LA ORA 12.30 INCEPE TRAGEREA LA SORTI
-IN PREMIERA ABSOLUTA INCEPAND CU REGIONALA 3 TOATE CONCURSURILE SE VOR TINE DUPA UN PROGRAM DE TOURMANAGEMENT (DARTS FOR WINDOWS) PE CARE IL FOLOSESTE FDR SI CARE ESTE APLICAT IN TOATE CONCURSURILE OFICIALE. CONFORM ACESTUI PROGRAM ORA DE JOC TREBUIE RESPECTATA SI NU SE POT TOLERA INTIRZIERI MAI MARI DE 15MIN.
-CEI CARE SUNT DIN AFARA ORASULUI SI STIU CA NU POT AJUNGE PANA LA ORA 12.30 SUNT RUGATI SA SUNE SI VOR FI EXTRASI DIN OFICIU. NU SE PERMITE INTIRZIEREA CU MAI MULT DE 15min DE LA ORA INCEPERII CONCURSULUI. ACEI CARE NU SUNT PREZENTI LA ORA 13.15 NU VOR MAI PUTEA PARTICIPA LA REGIONALA.
-LA ORA 13.00 VA INCEPE CONCURSUL "REGIONALA NR 3 BANAT-CRISANA
-TABELUL NOMINAL VA FI AFISAT PE FIECARE BOARD IMPREUNA CU ORA LA CARE SE JOACA FIECARE MECI
-JUCATORUL CARE VA INTIRZIA MAI MULT DE 15 min DE LA ORA STABILITA PTR JOCUL SAU VA PIERDE AUTOMAT ACEST JOC
-DE LA ORA 15.30 LA 16.30 VA FI O PAUZA DE MASA IN CARE FIECARE POATE MERGE LA MASA
-LA ORA 16.30 REINCEPE CONCURSUL
-FIECARE JUCATOR CARE PIERDE MECIUL SAU ESTE OBLIGAT SA TINA SCORUL LA URMATORUL MECI.(ACEASTA AR TREBUI SA FIE O OBLIGATIE MORALA SI NU SA FIE IMPUSA DE ORGANIZATORI DAR IN TRECUT AM AVUT PROBLEME DE GENUL "NU POT CA TREBUIE SA PLEC, SUNT PREA NERVOS ACUM, ETC")
-TINUTA TREBUIE SA FIE ADECVATA: PANTALONI INCHISI LA CULOARE SI CAMASA SAU TRICOU TIP POLO. PANTOFI DE ASEMENEA INCHISI LA CULOARE.
-NU SE FUMEAZA IN ZONA DE JOC
-NU SE VOR CONSUMA BAUTURI DE ORICE FEL DE CATRE CEI CARE TIN SCORUL IN TIMP CE SUNT LANGA BOARD.
-PREMIILE SE VOR DA LA SFIRSITUL CONCURSULUI IAR CEL CARE NU ESTE PREZENT DOVEDESTE PRIN ABSENTA LUI CA NU ARE NEVOIE DE PREMIU ASA CA NU IL VA PRIMI
-ORGANIZATORII VOR FI CEI CARE VOR PUTEA DA AVERTISMENTE SAU IN CAZURI GRAVE DE INCALCARE A REGULAMENTULUI SA EXCLUDA PERSOANA IN CAUZA DIN CONCURS.
-PE LANGA ACESTE REGULI SUNT VALABILE REGULILE FDR CE SE POT CITI PE SITE-UL [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
ACESTE REGULI VOR FI AFISATE LANGA FIECARE BOARD IN TIMPUL CONCURSULUI!!!!

Va trebui fiecare, inclusiv eu, sa ne obisnuim cu aceste reguli ptr ca aceste concursuri sa se poata desfasura in armonie si fara incidente (cum am mai avut uneori)
Si noi organizatorii ne straduim sa facem totul cat mai bine si corect si sunt sigur ca daca fiecare se va stradui putin vom avea concursuri de care sa ne amintim cu placere.
Va asteptam cu drag la Blackbox Club in data de 04.12.2010 si mai repet o data (a cata oara?); sa ne mobilizam un pic si sa dovedim ca putem fi chiar si 35-40 de jucatori.
PANA SAMBATA SA VA MEARGA DREPT LA TINTA SI NU UITATI DE ANTRENAMENT!!






Ultima editare efectuata de catre clobeer in Lun Noi 29, 2010 9:08 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 9:46 pm

Dragilor Timisoara nu este chiar departe si cred ca la voi acolo lipseste un pic comunicarea. Cred ca inainte de un concurs cate un telefon la cei patru jucatori mari si lati din Arad ar rezolva situatia si daca a-ti veni cu o singura masina nici nu ar costa mai mult decat isi poate permite fiecare. Dar de saptamina viitoare voi rezolva personal situatia voastra si ma voi ocupa sa aveti o locatie si in orasul vostru ca sa mai venim si noi pe la voi si in primul rand sa mai crestem nr de jucatori din Arad.
Cat despre "TARGET" nu pot sa va spun mai multe decat mi s-au spus si mie si anume ca sponzorul METAXA a hotarat sa nu mai premieze regionalele decat daca se aduna mai mult de 25 de jucatori. Pentru mai multe detalii am sa rog Federatia noastra sa posteze un anunt care sa va lamureasca.
Dar daca asteptam sa vina Federatia de Darts sa ne creasca numarul de jucatori putem sa asteptam mult si bine cred ca mai important ar fi sa facem noi ceva in directia asta. Si va rog sa intelegeti ca nu ma refer, cand spun noi, la o mana de oameni care oricum suntem implicati ci chiar la toata lumea indiferent unde ar juca si la ce nivel s-ar afla.
Eu sunt convins ca celor din FDR nu le-a trecut nici macar o clipa prin cap sa ne ceara noua ajutorul ptr ca nu s-au strans destui jucatori la regionala din Bucuresti.
Va tot repet si va repet si va repet ca daca vrem sa avem o comunitate de Darts puternica in zona de vest trebuie sa ne mobilizam toti si nu numai Claudiu, Paul, Fuchsi, Andi, Dani,Uwe sau care o mai fi implicat. Eu personal nu prea mai cunosc altii.
Nu ajunge sa venim la concursuri si sa avem pretentii ci ar trebui sa gandim ca datorita unora care tot ce fac fac voluntar a fost posibil sa avem aceste concursuri si ca acei cativa ar fi foarte multumiti daca fiecare jucator de darts ar incerca sa mai convinga un prieten sa i se alature la concursuri.
Problema ca METAXA vrea sa vada cat mai multa lume adunata la regionala nu este doar problema lor ci, SI AICI TREBUIE SA INTELEAGA TOTI, si cluburile sau locatiile in care jucam ne accepta doar cu conditia sa crestem nr de jucatori de la un eveniment la altul. Pentru un club de marimea CLUBULUI blackbox 25 de oameni nu sunt mult si poate ca dupa 2-3 evenimente la care tot astia se aduna isi vor da seama ca nu merita deranjul lor ptr o mana de consumatori. Sper sa nu,ptr ca nu mai avem alt club unde sa tinem o etapa nationala "GRATIS", regionalele "GRATIS" unde ne facem concursurile de casa "GRATIS" si unde chiar ne antrenam zilnic daca vrem, tot "GRATIS".
Ar fi frumos sa ne trezim intr-o zi si sa ne dam seama ca, daca toti tragem in aceeasi directie de sfoara, peste doi sau trei ani vom fi 1000 sau chiar mai multi jucatori in tara organizati in cluburi cu un campionat national cu zeci de echipe s.a.m.d
Si cei din strainatate au inceput de mici dar sunt convins ca fiecare si-a dat seama ca poate ajuta cu ceva ca acest sport sa devina tot mai popular.
DECI LA TREABA SI NU ASTEPTATI APLAUZE CA NU LE VETI PRIMI FACETI FIECARE CEVA DE DRAGUL DARTS-ULUI!!!!!
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!!
Sus In jos
dj`ufx

dj`ufx


Mesaje : 82
Data de inscriere : 30/05/2010
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 8:46 pm

oricum daca e sa vi, Razvane, nu e greu, is mai multi care mai vin p la noi, cel putin Sodo. si daca nu pt antrenamente, pt regionala, care nu e in fiecare zi, atunci sigur ai cu cine sa vii, ca is mai multi care vin din Arad. da si tu niste telefoane, ca unu sigur te ia fara probleme, Sodo, Alex, Adi, Raul....
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 7:51 pm

Salut Razvane.....
Decand Timisoara este asa departe ca eu unul stiu ca e la 50 de km...
Sunt microbuse de la gara spre Timi din ora in ora si in 40 de min esti acolo....si nu te supara draga daca nu-ti convine dupa cum ai spus-o tu atunci eu unul nu-ti pot spune decat sa stai acasa si poate va veni cineva sa te ridice din casa si sa te aduca direct in sala de participare...este si asta o solutie buna ,....ce spui?
Nu-ti mai pot spune cum sa ajungi la Bucuresti ,Tg Mures sau alte locatii din tara ca aici chiar nu mai stiu ....sau cu un elicopter .....vezi ,e o idee....

PA... si sper ca nu te superi pe mine dar este ridicola intrebarea ta ,cum sa ajung la Timi ca ,cu trenul nu-mi convine...hai Razvane revino-ti si urca-te pe tren si vino la concursuri ....

Sorin...
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 7:40 pm





























Ultima editare efectuata de catre S... in Vin Noi 26, 2010 8:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 7:33 pm

Salut baieti....
Am si eu o intrebare si poate tu Claudiu ,poti sa-mi raspunzi nu doar mie ,cred ca mai sunt si altii care vor sa stie ce naiba e cu sponsorizarea asta ,ca eu am auzit multe povesti si chiar de la tine si sa ne spui te rog mai multe in legatura cu" sponsorul".....
Decand drac....ul am ajuns sa fim conditionati de nr de participanti si in functie de acest lucru daca indeplinim acest barem (25)vom fi" sponsorizati".....eu stiam ca in functie de un nr cat mai mare de participanti la fiecare Regionala vom castiga locuri la Masterul de anul viitor....asta era criteriul de baza daca nu ma insel.....si nu vrajeala asta cu TARGET-UL::.....ce naiba am ajuns societati comerciale si daca dorim o sponsorizare de tip exclusivist hopa ....nu indeplinesti TARGET-UL Mad :::....ciu-ciu bani....
Ia vezi daca tot vrei sa aplici un regulament strict de la urmatoarea Regionala poate pana atunci fiind reprezentantul nostru mai dai niste telefoane pe acolo sus si ne poti lamuri si pe noi,nu de alta dar am impresia ca suntem luati de prosti si tu ne poti ajuta cu niste raspunsuri.....AUZI TU ....TARGET......ptiuuuuuuuuuu
PA....


Sorin....
Sus In jos
RED

RED


Mesaje : 31
Data de inscriere : 15/12/2009
Varsta : 48
Localizare : ARAD

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 4:49 pm

sal Razvan...in cazul in care reusesc sa fac un schimb de tura si voi putea sa merg la regionala am sa te anunt si am sa te iau eu cu masina.....nu te cunosc dar am sa scriu aici pe forum....am sa vorbesc si cu Sodo sa luam legatura si cu ceilalti aradeni....bafta la antrenamente....

RED(ADI DE LA ARAD).
Sus In jos
Freeman




Mesaje : 4
Data de inscriere : 29/10/2010
Localizare : arad

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 3:18 pm

Sal
sunt razvan din arad si eu as veni si la antrenamente si la regionala dar nu am cu ce sa vin in timisoara. Cu trenul dureaza prea mult si nu imi prea convine .
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitimeJoi Noi 25, 2010 2:11 pm

Sambata 4 decembrie 2010 este a treia etapa de regionale care la noi in zona de vest se va tine la "Club blackboX".
De data asta avem si un target dat de sponzorii nostri de la METAXA si anume in cazul in care nu suntem 25 sau mai multi jucatori nu vom mai primii cei 100 Euro din partea lor.
Deci va trebui sa ne mobilizam putin mai mult ca sa putem beneficia de acesti bani in continuare.
Va asteptam sambata la concurs!
ps:zilele astea voi posta pe forum regulamentul si de data aceasta vom fi rigurosi si nu vom permite nici o abatere de la el!!!
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Empty
MesajSubiect: Re: REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA   REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA Icon_minitime

Sus In jos
 
REGIONALA NR 3 BANAT CRISANA
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REGIONALA NR 6 BANAT-CRISANA
» REGIONALA NR 1 DIN BANAT-CRISANA
» CONCURS LA AS BANAT CRISANA
» REGIONAL NR 3 BANAT-CRISANA
» Concurs Regional I - Banat-Crisana

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: Prima categorie :: TIMISOARA DARTS CORNER-
Mergi direct la: