Timisoara Darts Corner
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Timisoara Darts Corner

Discutii generale despre Darts-ul din Vest
 
AcasaGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD

In jos 
+8
RED
Skillo
Bill`s Eye
Admin
Eddie
Sorin
paul-ice
clobeer
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Skillo




Mesaje : 98
Data de inscriere : 03/03/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 4:37 am

euakaeu a scris:
Aaa, si apropos de pupincuristi si de elogiatori, cam cat de normal vi se pare faptul ca va scrieti poezii unul altuia?!

My dear guest...

Ceea ce multi nu inteleg, este ca in familia MC Dart's (sa il citez pe Claudiu) ceea ce facem facem din placere nu din obligatie .
Ceea ce facem facem din katerinca nu de dragul de a idolatriza.
Peste toate asta presaram cat mai multe butoaie cu bere ,distractie si voie buna.

Best Regards,

Skillo
JUST DART'S!


Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 6:49 am

Si prompt a aparut si "GRUMPLY McDARTS" ranchiunosul intrigat de atita caterinca si voie buna care la niste oameni "NORMALI" nu da bine si nu se practica. Acest Eu-kaka-eu prin marea lui intelepciune vrea sa ne spuna ca nu e bine sa iei viata lejer si sa ai parte de cat mai multa voie buna ci trebuie sa fi foarte serios ,foarte focusat si sa critici tot ce nu este conform cu "NORMALUL".
Mai GRUMPLY noi cei care nu mai suntem in timpul pubertatii avem asa niste experiente care ne dau dreptul si la putina caterinca si chiar si la versuri care mai de care mai de cacat dar totusi super "misto sa moara ce-am mai scump frate dusmane". Intelegi?
Nu intelegi. Nu face nimic dupa ce vei invinge pubertatea vei deveni la fel de iluminat ca si noi si aceste fleacuri nu vor mai putea sa-ti strice buna dispozitie si "NORMALITATEA INGRADITA " in care traeiesti!
SA TRAIESTI FRATE GRUMPLY McDARTS!
Neamtu are o vorba care zice asa: NU LASA LUMEA SA TI SE CACE IN CAP......INAINTE DE A DESCHIDE GURA! Laughing
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!!!!
Sus In jos
euakaeu




Mesaje : 7
Data de inscriere : 28/06/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 6:57 am

Restul o fac din obligatie?! Obligatie fata de cine? Nu iti dai seama cum suna asta? scratch (desi nici nu stiu de ce am intrebat pentru ca stiu ce raspunsuri am sa primesc)

Sus In jos
euakaeu




Mesaje : 7
Data de inscriere : 28/06/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:09 am

Din cate imi aduc eu aminte eu CHIAR nu am jignit pe nimeni! Dar din lipsa de argumente, Claudiu te inteleg. Cum te duce pe tine capul sa ironizezi id-uri, sau ai incurcat ordinea butoanelor si atunci ai realizat ca ai o replica mega tare cu care sigur ai sa-mi dai peste nas!
In fine, nu incercam sa-ti dau eu lectii despre normalitate sau despre moralitate ca oricum nu ar avea rost.
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:18 am

Auzi frastrare frate......ha ha .
Mai ADMIN ...eu iti propun si aici vorbesc foarte serios....sa nu lasi pe toata lumea sa se inscrie asa numai ca are el chef sa balacareasca , pe acest forum.Cel putin nu asa simplu.Fara nume , email, tel de confirmare......etc Nu stiu exact ce dar niste masuri care sa nu lase omul in umbra si sa aiba curajul sa vorbeasca toate tampeniile.Sunt convins ca acest cacanar ...nu ar avea curajul sa fie asa erou daca ar stii lumea cine-i cu adevarat.Dar mai sunt frustrati care nu au curaj si nu-si asuma cele scrise.
Nu va bateti capul cu prostii si nu lasati sa va fie spulberata imaginatia si inspiratia........
hai sa scriem si sa ne distram.
Probabil ca fiind cel mai popular forum de darts din Romania atrage dupa sine si dusmani care dupa ani de activitate au cateva mesaje in care vezi ode si imnuri si discutii cu maxim 1 subiect si 1 predicat.
Numai bine
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:22 am

euakaeu a scris:
Din cate imi aduc eu aminte eu CHIAR nu am jignit pe nimeni! Dar din lipsa de argumente, Claudiu te inteleg. Cum te duce pe tine capul sa ironizezi id-uri, sau ai incurcat ordinea butoanelor si atunci ai realizat ca ai o replica mega tare cu care sigur ai sa-mi dai peste nas!
In fine, nu incercam sa-ti dau eu lectii despre normalitate sau despre moralitate ca oricum nu ar avea rost.

Auzi frate CACA hai ca te jignesc eu daca de la Claudiu nu suporti.Eu am obrazul mai gros si nu se prinde rusinea.
De ce nu ai macar curajul sa-ti arati adevarata identitate?Aaaaaaaa...m-am prins .....te-ai uitat in oglinda cand ti-ai ales ID
Asta ne da un indiciu pretios despre tine.Stai sa ma gandesc..........cred ca ma dau batut.........pentru ca am cunoscut prea multi lingai si cacanari care se inchina la zeul darts-ului asa ca m-ai bagat in ceata..........
Oricare ai fi tu mai bine ti-ai vedea de treaba si pune mana pe sageti.......
Sus In jos
euakaeu




Mesaje : 7
Data de inscriere : 28/06/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:25 am

Gasca, tu pentru ce vrei un nume, ca "prostul" din capul tau sa aiba un apelativ? Lasa "frate" ca te descurci tu cumva, la ce imaginatie bolnava ai.
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 8:15 am

Nu as vrea sa te invat eu ceva frate eu-kaka-eu dar chiar ar fi frumos din partea ta sa-ti dezvalui misterioasa identitate. Eu am curaj sa ma cac pe tine si daca-mi spui cine esti. Daca suporti am sa ma dau pe mine exemplu care nu a scris nimanui nimic fara ca acela sa stie cui sa multumeasca. Asta se numeste lasitate si cacanareala ce faci tu. Daca vrei sa ne inveti cum sa ne comportam scrie-ne te rog sub adevarata ta identitate si te vom trata si noi cu respectul cuvenit pana atunci esti un lache!!!
Sper sa ai curajul asta dar daca ma insel lasa-ne te rog si nu mai ne delecta cu frustrarile tale. Am spus odata ca oricine are dreptul sa scie pe acest forum de pe care nu se va sterge nici un comentariu dar era vorba despre oameni adevarati si nu de un lache care-si face ID de pe o cartela de Orange!
M-ar bucura daca ai fi inteles cate ceva!!!
Sa ne vedem cu bine in fata boardului si pana atunci SA-TI MEARGA DREPT LA TINTA!!! Asta in cazul in care joci darts!
Nu am sa-ti mai raspund decat atunci cand imi vei spune cine esti si ptr ca banuiesc ca nu ai curajul sa o faci public nr meu de telefon este 0763.724.640. MULTUMESC
Sus In jos
Eddie




Mesaje : 11
Data de inscriere : 12/02/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 8:59 am

Eu also known as eu .... cati ati fost mah la Tulcea ? E frumos ce ati facut ? V-ati batut joc de baietii aia de acolo .. ii carati pana la Oradea si in raspuns voi va pisati pe ei si nu va duceti pana la Tulcea. Frumos din partea ta Tibi sa nu te duci pana acolo asa aiurea , pana la urma nici nu era profitabil, lasa tati ca nu sunt bani , e criza si dam tepe.
Baiat de caracter si cu obraz s-a dovedit inca o data Zo-lee care a batut drumul pana acolo. Cam asta e lucrul care il faci pentru prietenii tai din tara din familia darts-ului , si anume , le raspunzi la eforturile pe care le-au facut sa fie prezenti la tine cu aceeasi moneda.

Vin din zarea-ndepartata,
Vin ca norii fara pata,
Bucurosi de cale lunga,
Abia asteptand s-ajunga.

Cu pieptare inflorate
Si cu straie colorate,
Peste zi si peste noapte
Au trecut, fructele-s coapte.

Incotro se grabesc ei,
Aprigi, insetatii zmei?
Colb prin barbi si praf prin plete,
Hohote vin pe-ndelete.

Hei,
Ei se duc la hanul,
Hanul ulciorului nesecat,
Hei,
Ca s-a-mplinit anul
De cand pe-acasa n-au mai dat.
Mese-astern, ulcioarele curg,
Aspre canturi pana-n amurg.
Piepturi rosii ce mustesc de vin,
Rasete, glume, nici un suspin. <-- cam asta e atmosfera si starea de spirit la noi

Cred ca am trecut de la "Fratia Inelului" la partea a doua "Cele Doua Turnuri" , aveti grija ca in partea a treia "Intoarcerea Regelui" se intoarce Toma la forma lui de vis si redevine campion national.

Ce sa va mai povestesc, Sonisphere a fost senzational cu Manowar in prima seara , a doua seara the big 4 : Metallica (a fost cu lacrimi), Slayer, Megadeth şi Anthrax si in ultima seara Rammstein care au facut cel mai tare show posibil (artificii, aruncatoare de flacari, s-au plimbat cu barca gonflabila peste public) SENZATIE !!! Am baut asa de mult alcool in prima seara incat in urmatoarele doua seri am baut numai Granini de portocale Smile am fost mai chill asa , m-am bucurat de muzica.

Hai v-am pupa' ! Si nu uitati "RASETE, GLUME, NICI UN SUSPIN."
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 29, 2010 12:39 pm

Sa nu uitam baieti ca astazi este SF. PETRE SI PAVEL....
Sa-le uram tuturor jucatorilor de darts din tara cu aceste nume LA MULTI ANI!

Sorin
Sus In jos
razvanBV




Mesaje : 13
Data de inscriere : 09/06/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 7:14 am

salutare din centrul tarii!
imi pare nespus de rau ca nu pot sa ajung la arad...mi-as fi dorit sa mai joc ( trece timpul...) dar s-a ivit ceva si nu pot sa plec.sper sa fie un concurs superb si abia astept sa vad rezultatele! va urez bafta si spor la aruncat!
ps: sper sa ne vedem in septembrie cand incepe sezonul urmator
toate bune! Razvan de la Brasov
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 7:48 am

Multumim Razvane este primul concurs de acest fel din Arad si-ti dai seama ca Sorin face tot posibilul sa iasa bine! Si noua ne pare rau ca nu poti veni ptr ca dam premii ptr high finish si i-am propus lui Sorin sa treaca direct numele tau pe diploma. Acum ne-ai dat peste cap nu mai stim cui trebuie sa dam diploma! Laughing Laughing Laughing
Sper sa ne vedem cat mai curind si pana atunci
SA-TI MEARGA DREPT LA TINTA!!!!
Sus In jos
Geanta

Geanta


Mesaje : 40
Data de inscriere : 21/04/2010
Localizare : Timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 10:14 am

Am discutat cu amicul nostru, jucator de biliard. Treaba e bistosh pentru transportul de duminica. El are un BMW 2.0 pe benzina. Incap linistit 5 persoane in el. Benzina se imparte in functie de consum la fata locului.
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 11:26 am

Multumesc Adi a doua masina va fi Dani asa ca cred ca nu ne mai trebuie mai multe dar vom mai discuta vineri dupa masa ca sa ne si impartim pe masini.
Pana atunci mai rupeti boardurile ca nu avem voie sa ne facem de cacao la Arad.
SA VA MEARGA DREPT LA TINTA!!!!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 107
Data de inscriere : 07/12/2009
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 12:40 pm

Maaah cu a doua masina o sa fiu eu nu o sa fiu eu masina ca numai gand ma gandesc cat e de mic uwe ma ia deja transpiratiile CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_cheers CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_cheers CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_cheers CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_cheers CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_cheers CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_cheers CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_cheers CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_cheers
Sus In jos
http://forum.goo-dart.com
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 12:50 pm

Baieti,veti avea probleme mari!!!!
Colin ,patronul pub-lui este primul participant inscris la concurs.... Mad Mad Mad

Aoleu ,am uitat sa-i spun ca se joaca darts lol!
Sus In jos
za-snacks




Mesaje : 11
Data de inscriere : 22/05/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: va luat za snacks   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 2:53 pm

va pupa mircea palmares,as fi venit cu mare placere,mai ales ca este in arad la maestrul sorin dar din pacate sunt nasi simbata si ma fac pardaf.am vazut ca iarasi cineva va stirneste sa va luati la harta,stati linistiti,singur s-e sparge.paulino esti non-stop pe forum si inca mai pui botul la niste vb aduse de nimeni,te-am rugat sa fi calm,nu ne intereseaza necunoscuti.ce ma face echipa nationala?cuvi ai inceput sa iti ceri scuze la nimeni?rambo ala din pitesti nu mai zice nimic,s-e antreneaza pe ascuns,loci la fel?ca vlad stiu ca a inebunit sta 4-5 ore la darts,asta este fratilor acum aveti responsabilitati mari,trebuie sa jucati din ce in ce mai bine.sorinele t-e pregatesti mult pt concurs,acum esti la tine pe plantatie,ce sprit t-e faceam daca veneam au au.va salut pe toti si vb
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 4:40 pm

Salut Mircea,salut tuturor..
Cum am anuntat acest concurs este doar un inceput,mic dar speram si voinic...vom vedea ce va iesi ... Avem in plan ca pe sfarsitul lunii August sa facem unul adevarat cu participarea a majoritatii dintre voi,cu premii pe masura ,tot tacamul...eu cu Claudiu gandim asta impreuna cu patronul pub-lui de aici...vrem ceva outdoor..vedem noi,dar va anuntam din timp...
Noi acum vrem sa si facem putina reclama darts-ului aici in Arad ,ca aici bate vantul la steel ...de aceea o facem sub egida FDR....
Ma bucur ca deja sau anuntat ca prezenti cei mai buni jucatori din Timisoara din ambele cluburi la acest concurs , si alaturi de cei din Oradea si cu putini aradeni cred ca o iasa ceva ....
nu zic ca nu m-as bucura sa veniti si voi cei de mai departe, dar cred ca timpul si formatul concursului nu cred ca e in favoarea voastra ,dar cum spuneam stati linistiti va veni si invitatiile catre voi si va vom astepta in nr cat mai mare...
Numai bine la toti...

Sorin..
Sus In jos
Skillo




Mesaje : 98
Data de inscriere : 03/03/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 30, 2010 8:25 pm

Sorine stai linistit ca la urmatorul concurs vom fi acolo cu siguranta.Venim toti din BB (brigada Bucuresti)

Acum este si perioada concediilor si in ce ma priveste pe mine trebuie sa il veghez pe Mircea sa nu se faca pilaf inaintea mea sambata.
Nu de alta dar el e nasu si trebuie sa reziste pana la voalul miresei....bine teoria si practica sunt 2 lucruri distincte.

Legat de organizare nu trebuie sa iti faci griji ca tu, la fel ca multi altii, pui multa pasiune pt sportul asta si o sa vezi ca va fi OK.
Inca odata imi pare rau ca nu va onorez cu prezenta insa ne revansam cei din BB cu alta ocazie

Bafta la toti.

Skillo

JUST DART'S!
Sus In jos
Geanta

Geanta


Mesaje : 40
Data de inscriere : 21/04/2010
Localizare : Timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 10:35 am

DAAAA si mi-am adus aminte acuma de o conversatie mai veche cu paula. Batrane prieten, daca vi la Arad sa nu care cumva sa vi fara sticla aia de rachie cu care ma tot amenintzai mai devreme. La voi acolo e belea mare cu licoarea de pruna Laughing
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 7:13 pm

Frate Geanta ....poate tu ai vorbit cu Paula dar eu tot o sa pun o juma cu mine asta asa ca sa vezi ca sunt de cuvant.Mai multa la un concurs mai mare Smile)

salut

Concluzia........VIN LA ARAD uraaaaaaaaaaa
Sus In jos
clobeer

clobeer


Mesaje : 200
Data de inscriere : 08/12/2009
Varsta : 55
Localizare : timisoara

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 7:34 pm

NO ASE MAI FRATIE PAUL!! Asta am vrut sa aud dar trebuie sa recunosti ca si un pic de VODOO din partea mea ta ajutat!
Cred ca va trebui sa-i demonstram la Colin (seful OLD LADY's PUB) ca suntem niste baieti faini care atunci cand se intalnesc fac o atmosfera super tare.
Vreau sa te rog sa-i aduci pe domnii Florin si Gabi Plesca ptr ca fara ei viata chiar este o pustiu!! Laughing Laughing
Bineinteles ii asteptam si pe toti ceilalti jucatori din Oradea!
As vrea sa mentionez ca la acest concurs poate participa oricine indiferent ca este sau nu inscris in FDR!
Rugamintea este ca tinuta sa fie decenta adica asa cum ne-am obisnuit la concursurile noastre. (Deci va rog nu in sort si maieu)
Paul draga THE DANCEFLOOR IS WAITING FOR YOU!!!
SA-TI MEARGA DREPT LA TINTA!!!(dar daca ne intilnim cumva totusi nu chiar asa de drept Laughing Laughing )
ps: Chiar ma bucur mult ca poti sa vii!!
Sus In jos
paul-ice

paul-ice


Mesaje : 200
Data de inscriere : 21/03/2010
Varsta : 50
Localizare : ORADEA

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 7:38 pm

Las ca o sa iasa bine.O sa vezi.Ma bucur mult si pentru Sorin ca sigur are inima cat un bostan.Bravo
O sa incerc sa aduc cat mai multa lume .Dar iti promit ca din toamna o sa fac sa avem si in Oradea club si oameni de baza.
Numai bine
Sus In jos
za-snacks




Mesaje : 11
Data de inscriere : 22/05/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: sa fie spectacol   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 8:43 pm

baieti, la oradea vreau o atmosfera incendiara nu ma faceti de ris.paul,kuvi,sorin sa sara lumea in aer si dupa concurs binenteles nr de inchidere a lui paul,ceva special cred ca pregateste va spun eu.bafta la toti si multe 180.va pupa mircea palmares
Sus In jos
Sorin

Sorin


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/01/2010

CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 04, 2010 8:53 pm

Dan Bude Locul 1
Claudiu Locul 2
Cipri,Sorin Locurile 3.....


Revin cu comentarii maine ,acum sarbatorim....

Sorin.....
Sus In jos
Continut sponsorizat





CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD   CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
CONCURS STEEL DARTS OLD LADY'S PUB ARAD
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» OLD LADY'S PUB PRIMUL CONCURS DE STEEL DARTS DIN ARAD
» Darts Club Oradea va invita pe toti pasionatii de darts sa luati parte la primul Campionat de Darts organizat in Oradea
» HELP pt un nou forum de darts
» "Cupa Oradea"
» SA NU UITAM CA IN DATA DE 01.08.2010 SUNTEM INVITATI LA ARAD!!!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Timisoara Darts Corner :: ARHIVA-
Mergi direct la: